1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Екстерно тестирање

Дискусија во 'Канта' започната од Angells bejb, 1 февруари 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Angells bejb

  Angells bejb Активен член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2017
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  30
  Пол:
  Женски
  Ве молам кој има одговори за екстерно по гинекологија итно ми требаат ;(;(;(
   
  На JessieT му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Angells bejb

  Angells bejb Активен член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2017
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  30
  Пол:
  Женски
  Стварно ништо не помагате.
   
 3. MagsDestiny

  MagsDestiny Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2011
  Пораки:
  2.300
  Допаѓања:
  18.006
  Пол:
  Женски
  А да не сакаш и да ти испечатат и пратат на домашна адреса прашања со одговори? :D
  Секако дека доколку не знаат/немаат, нема што да ти пишат, каква друга помош очекуваш не знам. И зар воопшто има одговори на прашања од екстерно? Кога почна тестирањето, се спремаше од учебник. Ова сега новини некои ви се, апла одговорени прашања... :^)

  Едит: за секое прашање не се отвора тема. Тема за екстерно веќе постои, пиши таму да видиш.
   
  На crimson и Cinderfakinrella им се допаѓа ова.
 4. Cinderfakinrella

  Cinderfakinrella Популарен член

  Се зачлени на:
  17 ноември 2016
  Пораки:
  957
  Допаѓања:
  7.427
  Пол:
  Женски
  @MagsDestiny кукунонен... Ај ќе и простиме, поминува низ тежок период.
  @Angells bejb оваа нервоза преобрати ја на дечко ти и кажи му бај-бај, сакам засекогаш да е крај.
  Феминките се тука за совет, не за решавање тестови по екстерно!
   
  Последна измена: 3 февруари 2017
  На crimson му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.316
  Допаѓања:
  17.234
  Пол:
  Женски
  Абе глупачи, батали ги.
   
  На crimson и Cinderfakinrella им се допаѓа ова.
 6. Cinderfakinrella

  Cinderfakinrella Популарен член

  Се зачлени на:
  17 ноември 2016
  Пораки:
  957
  Допаѓања:
  7.427
  Пол:
  Женски
  @Abeja стварно нејзините врснички се нефер. Како не можеле за 3 саата да и одговорат. Нека се засрамат идните гинеколози!
  Јас не би отиша кај нив, кај им е свеста, кај ќе им оди душата... Каде е Хипокритовата заклетва...
   
  На crimson му/ѝ се допаѓа ова.
 7. MagsDestiny

  MagsDestiny Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2011
  Пораки:
  2.300
  Допаѓања:
  18.006
  Пол:
  Женски
  :rofl::rofl::rofl:
  А па да знаеш само што се учи/полага гинекологија, знам пошто и јас тоа средно имам завршено, смешки живи. Книгине џоа сликовници со по две реченици. Ама, зошто да се интересира да научи самата нешто кога може да се мисли дали е у реду да дозволи некој недоквакан да ја тепа во јавност... :^):doh:
  Ама прости Феминки, нема солидарност, не се најде никоја. (wtf)
   
  На Cinderfakinrella му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.