babylove овошни кашички

Екстра Ексклузив (Канал5)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од BI-44, 21 февруари 2012.

 1. BI-44

  BI-44 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 декември 2011
  Пораки:
  829
  Допаѓања:
  312
  Телевизискиот лајф-стајл магазин „Екстра Ексклузив“ внесува нова енергија на фреквенцијата на Канал 5 телевизија. Терминот во 18 :00 часот ќе биде резервиран за забава, актуелности и ексклузивности. Во прилозите со лежерни, забавни, но и посериозни теми, поврзани со актуелните случувања и личности, ќе можете да се информирате и забавувате. 15 минутното уживање и опуштање ви е загарантирано од понеделник до петок. [​IMG]
  http://www.facebook.com/ExtraExclusive
  Официјална фб страна...
   
 2. Jule.Sk

  Jule.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2011
  Пораки:
  1.315
  Допаѓања:
  734
  Пол:
  Женски
  Све нај нај за нив.Само тоа :*
   
 3. Sara123

  Sara123 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2011
  Пораки:
  3.278
  Допаѓања:
  2.300
  Пол:
  Женски
  Знам за што се работи..интересни информации даваат.Ама уште ова да почнам да го гледам..па ќе треба 24/7 да сум пред телевизор. |( |(