1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Екстремно штедење (Extreme Couponing:TLC)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Sw3et.Ang3l, 17 јануари 2013.

 1. Sw3et.Ang3l

  Sw3et.Ang3l Популарен член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2012
  Пораки:
  1.261
  Допаѓања:
  2.096
  Пол:
  Женски
  Емисијата се емитува на TLC . Дали ја имате гледано? Станува збор за пазарење со купони, пазарење на огромни количини на залихи по екстремно ниска цена.
   
  На Alex.T му/ѝ се допаѓа ова.
 2. figgiMK

  figgiMK Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2010
  Пораки:
  6.964
  Допаѓања:
  2.300
  последно што гледав имаше еден кој купи нешта за 5000 долари а плати само 270 долари ...... буквално со камион се врати дома ... интересно ми е колку многу работи земаат и секако како успеваат да внимаваат на рокот за употреба ....
  Никогаш не сум користела купони од весници ...ама на времето користев попустите од студенската книшка ... но ни приближно не се попусти како овие ...

  Јака финта е !!
  купи 1 доби 1 гратис и минусирај го тоа 1 со купон ... екстра идеа и екстра ЗАРАБОТКА :clap:
  Одлична серија
   
  На Alex.T му/ѝ се допаѓа ова.