1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Еластичен химен

Дискусија во 'Секс' започната од Vikimila, 11 јули 2014.

 1. Vikimila

  Vikimila Нов член

  Се зачлени на:
  9 јули 2014
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Lugje ve molam koj ima elasticen himen neka mi kaze nesto poopsirno za nego i kako se custvuva za vreme na seksot, bidejki jas imam no ne sum mnogu zapoznaena okolu toa :(
   
 2. tincemajmunce

  tincemajmunce Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 февруари 2014
  Пораки:
  2.295
  Допаѓања:
  27.845
  Пол:
  Женски
  ELASTICEN HIMEN


  Немој мн да се вознемируваш околу тоа не си само ти има и др со таков ајде да речам проблем,ама не е проблем,бидејќи и јас го имам.Кога почнав со сексуалниот живот,првиот пат немаше крв и јас не знаев зошто ама прочитав некаде дека не мора кај секоја да има крв,и останав на тоа а тогашниот дечко не ми веруваше дека ми е прв,ама нема врска сега тоа.Значи сексуално сум активна 7 години од кои сега 2 години сум во брак и до пред неколку месеци не знаев дека имам еластичен химен,а сум била мн пати на гинеколог никој ништо не ми кажал.При земање на брисеви гинекологот ми го забележа и ми кажа што ми е и како,дека ќе ми се скине со породувањето.До пред неколку месеци не ни знаев дека го имам а бев сексуално активна а не ми влијаеше никако на сексот.Така да уживајси и не мисли на тоа...поззз :hai: :hai:
   
 3. I.D

  I.D Нов член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2014
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  0
  Isto I jas imam elasticen himen nema zosto da se zagrizuvas.Duri mojata tetka Imase elasticen himen I koga ja rodi mojata prekrasna bratucetka togas I se skinal himenot I jas ja zezav okolu toa I I velev deka e bila nevina dodeka da ja rode mojata bratucetka
  [mod-kirilica:27d1f4ay][/mod-kirilica:27d1f4ay]