1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Еластичност на рацете

Дискусија во 'Фитнес' започната од Ana3567, 7 јуни 2017.

 1. Ana3567

  Ana3567 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2014
  Пораки:
  545
  Допаѓања:
  461
  Пол:
  Женски
  Здраво на сите ја отворив темата затоа што пред извесен период забележав дека можам да правам некои чудни работи со рацете мои , сакав да го споделам ова со вас Дали можете и вие ова и ако да да ставите слики , и што би значело ова Еластичност на рацете ?
   
 2. Ana3567

  Ana3567 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2014
  Пораки:
  545
  Допаѓања:
  461
  Пол:
  Женски