1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Електричен велосипед

Дискусија во 'Фитнес' започната од Zlatna12345, 26 април 2017.

 1. Zlatna12345

  Zlatna12345 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2016
  Пораки:
  414
  Допаѓања:
  842
  Пол:
  Женски
  Досега не наjдов тема ниту мислене за овоj изум, па ве молам за информации и искуства доколку ги имате.
  Што знаете за електричниот велосипед? Предности, недостатоци во однос на обичниот? Каде може да се набави, освен од оглас на старо? Како функционира? ...