1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Електрична тава

Дискусија во 'Дом' започната од dianna95, 7 јануари 2018.

 1. dianna95

  dianna95 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2015
  Пораки:
  81
  Допаѓања:
  104
  Пол:
  Женски
  Пред една година на поклон добив електрична тава, од тогаш ја имам користено само еднаш ѕа печење на компири и не знам за што друго може да ја користам.
  Кој јадења ги правите вие во вашите електрични тави?