1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Електрична турпија за нокти?

Дискусија во 'Тело' започната од Tinnnna, 13 јули 2012.

 1. Tinnnna

  Tinnnna Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 декември 2011
  Пораки:
  214
  Допаѓања:
  50
  Девојки извинете ако има ваква тема ама,ретко сум по форумиве ама ме интересира да не знаете од каде можам да купам елетрична турпија за нокти и која е цената? Фала ви многу
   
 2. J.B.007

  J.B.007 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2012
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  5
  Oriflame...avon..итн итн...во Орифлејм се од 500 до 700 зависи какви.инаку многу се добри јас имам и внатре има усте 5 додатоци и бавно се тросат батериите ,инаку имас и са сјај на ноктите 2 додотока за заноктици 1 за мазненје и турпија која е многу добра. поз
   
 3. Lining

  Lining Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јули 2012
  Пораки:
  271
  Допаѓања:
  185
  Ја првпат слушам дека постои такво нешто. :?: