1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Електрометал

Дискусија во 'Образование' започната од AnaKlarc, 7 септември 2014.

 1. AnaKlarc

  AnaKlarc Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 август 2014
  Пораки:
  214
  Допаѓања:
  156
  Пол:
  Женски
  Дечки можда темава е тапа но навистина ми треба помош за на училиште ни рекоа да направиме електрометал а јас сакам да направам пошо морам да почнам да се аганжирам околу училиштето но незнам како ако некој знае како ве молам нека каже. Благодарам однапред :) :*
   
 2. I.want.to.sleep

  I.want.to.sleep Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2013
  Пораки:
  562
  Допаѓања:
  468
  Абе електромагнет да не ви бараа? :D
   
 3. luci22

  luci22 Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2014
  Пораки:
  742
  Допаѓања:
  1.500
  Пол:
  Женски
  Електрометал шо е тоа бе?
  има една фирма така се вика мислам, фирмата ли ти бараа да ја направиш? :?:
   
 4. AnaKlarc

  AnaKlarc Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 август 2014
  Пораки:
  214
  Допаѓања:
  156
  Пол:
  Женски
  да да забегав јас :D :D
   
 5. AnaKlarc

  AnaKlarc Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 август 2014
  Пораки:
  214
  Допаѓања:
  156
  Пол:
  Женски
  елекртомагнет беше де :D :D