1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Електронска музика - EDM

Дискусија во 'Музика' започната од emka, 19 ноември 2009.

 1. emka

  emka Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2009
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  12
  Обожавам техно музика. Ја отворив оваа тема за да ми препорачате некои јаки песничиња.... Чекам одговори :D
   
 2. Tinche

  Tinche Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  eve edna pesna sho mi e omilena ......trentmoeller -moan :)))
   
 3. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.516
 4. Tinche

  Tinche Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  aaaaaaaaaaa ovaa pesna e zakon stara e ama top :))) pozdravce
   
 5. Bamboolina

  Bamboolina Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2009
  Пораки:
  36
  Допаѓања:
  11
  a samo tehno? Sto mislite za trance muzikata? Tehnoto e dobra muzika,no mene mi treba neshto poadrenalinsko...
   
 6. angie

  angie Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2009
  Пораки:
  389
  Допаѓања:
  242
  Classical Mozart- In the hall of the Mountain King (techno remix)(2) zakon e :D isto i ovaa e dobra Prodigy - Vodoo People (Pendulum Remix) :mrgreen:
   
  На eagle.eye му/ѝ се допаѓа ова.
 7. m.a.r.e

  m.a.r.e Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  19
  i jas sakam techno eve vi edna od mene
  sidekick-deap fear :D
   
 8. LaRagazza

  LaRagazza Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  203
  Допаѓања:
  121
  Morandi-Save me najboljeeeeeee
   
 9. LadyT

  LadyT Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2010
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  И јас слушам техно музика но најмногу уживам во трансот :)
  од техно слушнете ја Tommy Vee vs. ScumFrog - Serenade
  а од транс Protek vs Prodigy - No Good :) поззззз
   
 10. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  одлична е :!: :!: :!: :)
   
 11. elena99

  elena99 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  20
  еве предлог Dusty Kid - Cowboys pozzzz
   
 12. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.516
  Девојки, овој период (фебруари) е тапа! Никако не биднува некоја журка! А баш ми се журка на техно музика.. ми се игра.. ми се лета.. ми се скока.. ми се беснее :lol: :mrgreen:

  http://www.youtube.com/watch?v=HQAWVaIU9Uw = The Prodigy - Omen

  http://www.youtube.com/watch?v=CNQCZ4S6t-8 = Muse - Resistance (Tiësto Remix Preview)

  http://www.youtube.com/watch?v=HLq931lOMR4 =Tiësto Power Mix
   
 13. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.852
  Пол:
  Женски
  Хммм,освен Тиесто друго не признавам.Иако многу ретко слушам.
  А омилена,се знае[youtube]<object width="480" height="295"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/49fIDR7UO7k&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/49fIDR7UO7k&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="295"></embed></object>[/youtube]
   
 14. elena99

  elena99 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  20
 15. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.516
  Aх, песнава ми е.... уживанции 8) ја пушташ и.... леташ :mrgreen:

  [youtube]<object width="320" height="265"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/RspvQtRzybE&hl=en_US&fs=1&color1=0x234900&color2=0x4e9e00"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/RspvQtRzybE&hl=en_US&fs=1&color1=0x234900&color2=0x4e9e00" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="320" height="265"></embed></object>[/youtube]
   
  На eli25 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.080
  Допаѓања:
  6.747
  Пол:
  Женски
 17. The.Fame.Monster

  The.Fame.Monster Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јули 2010
  Пораки:
  137
  Допаѓања:
  25
  Armin Van Buuren - In and Out of Love :y:
   
 18. TheKiketoo

  TheKiketoo Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  883
  ахам.. :)
   
 19. martincencee

  martincencee Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2010
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  75
  Техно музика

  Tiesto & Armin Van Buuren :inlove:
   
 20. red

  red Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 август 2010
  Пораки:
  480
  Допаѓања:
  130
  Пол:
  Женски
  Техно музика

  Armin van Buuren Feat Jennifer Rene - Fine Without You