1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Електростимулации

Дискусија во 'Диети' започната од s&s, 20 мај 2015.

 1. s&s

  s&s Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 мај 2015
  Пораки:
  470
  Допаѓања:
  1.066
  Пол:
  Женски
  Почнав да одам во салон на електростимулации, дали некоја одела извесно време и какви се резултатите? Споделете искуства :)