1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Елена Ристеска

Дискусија во 'Канта' започната од manja666, 21 декември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. manja666

  manja666 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 септември 2011
  Пораки:
  1.144
  Допаѓања:
  17.998
  Девојката кога се појави на македонската сцена ми беше ок , рамнодушна бев спрема неа . После тоа некако мн се дигна и почна да ме нервира а и тоа како не претстави на Евровизија беше капак на се . Можеби го освоивме најдоброто место досега но сите знаеме благодарение на што . Изведбата и беше повеќе од очајна, иако морам да признаам дека во последно време го подобрила пеењето . Споделети ги и вашите мислења .
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.789
  Допаѓања:
  65.498
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.