1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Елиза (Канал 5)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од senjorita.lombardi, 24 октомври 2012.

  1. Gordana10

    Gordana10 Форумски идол

    Се зачлени на:
    7 декември 2009
    Пораки:
    6.898
    Допаѓања:
    9.184
    Пол:
    Женски
    Да, ја репризираат од почеток, пред малку, всушност пред саат време ја имаше репризата на Елиза.Случајно видов, незнам од кога е почната, но е од почетокот, кога го бркале Фабрицио за списокот, нели кога се борел против другар му Џулио.Незнам дали секој ден ја даваат или само сабота/недела.Јас па ќе ја гледам :) Баш ми е мило шо ја репризираат.Барем да дадеа некоја нова серија, слична ко Елиза :wasntme: :)
     
  2. Barbica

    Barbica Популарен член

    Се зачлени на:
    22 јуни 2010
    Пораки:
    1.309
    Допаѓања:
    489
    Се дава секој ден во 17.25 со реприза идниот ден во 10 наутро.
     
    На Someonespecial и Gordana10 им се допаѓа ова.
  3. Someonespecial

    Someonespecial Free-minded aesthete

    Се зачлени на:
    17 ноември 2012
    Пораки:
    13.089
    Допаѓања:
    163.461
    Пол:
    Женски
    Горде мор, срцка си, си видела и одма си пишала да ме известиш :D молте грацие :D :*
    Ја појма немав дека ја репризираат, пошто на 5+ само случајно може да фатам нешто, кога вртам по програмите :D Јас да почнам да си ѕиркам кога ќе можам, додека трае мојата омилена прва сезона :wasntme:
     
    На Gordana10 му/ѝ се допаѓа ова.
  4. MaggieTatum

    MaggieTatum Истакнат член

    Се зачлени на:
    22 јули 2012
    Пораки:
    651
    Допаѓања:
    509
    Пол:
    Женски
    јас вчера фатив 5-6 епизоди на канал 5+, и многу се навлеков :lol: почнав од 7-8 епизода (мислам) и не ги гледав првите ама од ова што го читам овде, можам да претпоставам што се случувало.. aко ја начекам деновиве, ќе ја гледам, ама ако не, ќе ги гледам репиризите во сабота/недела..
     
  5. Cvetetto

    Cvetetto Популарен член

    Се зачлени на:
    8 септември 2011
    Пораки:
    2.834
    Допаѓања:
    1.890
    Пол:
    Женски
    Леле преубав беше филмов.. :$ Стално го гледав,ама последната епизода ја пропуштив :lol: ,како и обично.Глумците убави беа :)
     
  6. babybells

    babybells Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 март 2021
    Пораки:
    92
    Допаѓања:
    52
    Sakam povtorno da ja gledam serijava no nikako ne mozam da najdam link nikade, dali dokolku imate moze da go objavite tuka :inlove: