Елитни Одреди

Дискусија во 'Групи и изведувачи' започната од KatWonderland, 25 мај 2012.

 1. KatWonderland

  KatWonderland Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  120
  Допаѓања:
  48
  Пол:
  Женски
  Дали ги слушате Елитни Одреди, ако ги слушате која ви е омилена песна од нив? :)
   
  На Tajnaotrovna му/ѝ се допаѓа ова.
 2. sadangel

  sadangel Популарен член

  Се зачлени на:
  7 март 2010
  Пораки:
  983
  Допаѓања:
  772
  На 1209 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. stefigirl

  stefigirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2011
  Пораки:
  325
  Допаѓања:
  123
  Моја јединаааа ^^
   
 4. eloves

  eloves Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2013
  Пораки:
  2.662
  Допаѓања:
  7.601
  Пол:
  Женски
 5. ColoursOfTheRainbow

  ColoursOfTheRainbow Популарен член

  Се зачлени на:
  23 март 2012
  Пораки:
  1.187
  Допаѓања:
  2.407
  Пол:
  Женски
 6. Emilia.Attias

  Emilia.Attias Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2013
  Пораки:
  909
  Допаѓања:
  573
  Пол:
  Женски
  http://www.youtube.com/watch?v=FFafv0PCN4Q

  Единствена песна која ја слушам така почесто од Елитни Одреди. И некои други слушам, ама поретко. :D
   
 7. Yeeah

  Yeeah Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  494
  Допаѓања:
  2.645
  Мислам дека порано песните што им е беа им беа многу подобри од овие сега. Со повеќе емоции.. :)
   
 8. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.779
  ^ Се сложувам. Сега на комерцијала се удрени.
  Оваа им ја сакам, се разбира :)
  http://www.youtube.com/watch?v=RzcGJIGvmZE
  I posle svega, ja te cekam, al' me ubija kad kazes da ima vremena
  I posle svega, ja te cekam; to me ubija polako moja jedina.
  ...
  ...Al' ti ipak ostajes, sad i zauvek...
  :l:
   
  На Tajnaotrovna и BelieberYeahh им се допаѓа ова.
 9. Joi

  Joi Популарен член

  Се зачлени на:
  6 август 2014
  Пораки:
  605
  Допаѓања:
  1.987
  Мене вие ми се многу одвратни.. :puke: Женскиве нашколо цело време ги пуштаат, многу ми е грда нивната музика.. :emo:
   
 10. seasopraime

  seasopraime Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 ноември 2013
  Пораки:
  345
  Допаѓања:
  98
  Пол:
  Женски
  а ? зарем само 1 страна за нив-невозможно...Просто ги обожавам,омилени ми се и сите песни им ги знам и сите ми се убави :l:
   
 11. BelieberYeahh

  BelieberYeahh Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2013
  Пораки:
  1.388
  Допаѓања:
  2.157
  Пол:
  Женски
  Ми се допаѓаат нивните песни,од постарите Моја једина многу им ја сакам,а од новите сите ми се убави. :inlove:
   
 12. Monna.Monna

  Monna.Monna Популарен член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2010
  Пораки:
  3.514
  Допаѓања:
  7.972
  Пол:
  Женски
  До Љубави моја им беа добри, после од лошо полошо, поготово последнава алкохола нешто. :D Београд им е најубава.
   
 13. Fatalnata

  Fatalnata Популарен член

  Се зачлени на:
  29 јули 2014
  Пораки:
  1.374
  Допаѓања:
  8.410
  Пол:
  Женски
  Омилена група ми се. Одличен стил на музика , и мн реални текстови во врска со љубовта и животот. Ако засакам некоја песна тоа значи дека текстот на нешто ме потсеќа или ме опишува така да сите песни им ги сакам. Можеби на мн им е чудно што ги слушам нивните песни но едноставно моето сетилото за убаво реагира на нив и нивните песни.
   
 14. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.035
  Кога ќе видам тема за некоја група или пејач/ка што не ми е позната одма ме привлекува темата да видам за што се работи. Еве сега имав прилика да ги слушнам дечкиве од линковите што ги имате поставено.
  Мое мислење - турбо рап, немам друг коментар.
   
  На Joi му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.949
  Допаѓања:
  52.646
  Пол:
  Женски
  Омилена!

   
  На Tajnaotrovna му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Tajnaotrovna

  Tajnaotrovna Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2011
  Пораки:
  1.652
  Допаѓања:
  19.855
  Пол:
  Женски

  :inlove:
   
  На Ane-Goki1 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Tajnaotrovna

  Tajnaotrovna Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2011
  Пораки:
  1.652
  Допаѓања:
  19.855
  Пол:
  Женски
 18. Tajnaotrovna

  Tajnaotrovna Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2011
  Пораки:
  1.652
  Допаѓања:
  19.855
  Пол:
  Женски