1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Емили Овенс (Emily Owens MD)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Umbrella22, 1 септември 2013.

  1. Umbrella22

    Umbrella22 Форумски идол

    Се зачлени на:
    6 август 2012
    Пораки:
    3.951
    Допаѓања:
    33.918
    Пол:
    Женски
    Ја гледа ли некој серијава, мене ми е една од омилените кои ги прикажуваат на Фокс.
    [​IMG]
     
    На Dog-lover му/ѝ се допаѓа ова.
  2. Summerlover

    Summerlover Форумски идол

    Се зачлени на:
    5 август 2010
    Пораки:
    5.531
    Допаѓања:
    34.907
    Сум ја гледала, едно две до три епизоди, и толку, не ми е ништо посебна, ниту пак интересна.
     
  3. Mishela

    Mishela Модератор Член на тимот

    Се зачлени на:
    19 август 2010
    Пораки:
    18.549
    Допаѓања:
    80.602
    Пол:
    Женски
    Ja имам фатено така некогаш на Фокс, па сум гледала некоја епизода.
    Малку ми е мутавка Емили, ко некое жртвено јагненце ми е, со она крипи невинашко фацуле :D , па не би можела да ја наречам омилена зашто приказната ми е спора и на моменти монотона и досадна, но за тепање време е сосема океј. :)
    Дефинитивно не би ја симнала за да ја гледам, повеќе ми се допаѓаат оние серии во кои дејствијата се одвиваат некако побрзо и побурно како на пример Gray's Anatomy или дури и веќе преценетиот House, а оваа докторкава ми е срце, но флегматично срце и впрочем целата серија ми е таква монотоно-флегматична. :)
     
    На Dog-lover му/ѝ се допаѓа ова.
  4. Dog-lover

    Dog-lover Популарен член

    Се зачлени на:
    13 февруари 2013
    Пораки:
    1.510
    Допаѓања:
    3.743
    Пол:
    Женски
    И јас сакав да отворам вакава тема ам видов дека имало :lol: Иначе серијава меѓу омилените мнгоу ми е интересна Емили :D Баш ем интересира дали ќе бидне нешто со Вил, иако мислам дека со Мајка повеќе си одговараат :$ :lol:
     
    На Umbrella22 му/ѝ се допаѓа ова.
  5. Umbrella22

    Umbrella22 Форумски идол

    Се зачлени на:
    6 август 2012
    Пораки:
    3.951
    Допаѓања:
    33.918
    Пол:
    Женски
    И јас мислам дека со Мајка повеќе си одговараат :). Со вил онака физички си одговараат двајцата се високи, плави, ама со Мајка некако по карактер си одговараат. Мое мислење :D Јас сум за Мајка :D
     
    На Dog-lover му/ѝ се допаѓа ова.
  6. Umbrella22

    Umbrella22 Форумски идол

    Се зачлени на:
    6 август 2012
    Пораки:
    3.951
    Допаѓања:
    33.918
    Пол:
    Женски
    Зошто немаше вчера серијава? да не ја прекинаа :?:
     
  7. Hipster

    Hipster Форумски идол

    Се зачлени на:
    8 јули 2011
    Пораки:
    5.777
    Допаѓања:
    22.415
    Пол:
    Женски
    Tоа сакав уште вчера да ви кажам, серијава ја прекинаа со прва сезона и само со 12 епизоди.
    http://www.imdb.com/title/tt2290339/epi ... t_eps_sn_1

    Мене искрено не ми се допадна баш, ја изгледав само првата епизода и ја прекинав, и гледам после кратко и го удриле сатарот.
    Мој предлог на нешто слично вакво, според мене многу поинтересна серија за гледање, исто од оваа година The Mindy Project.


    Симни си ја ги има сите епизоди на Thepiratebay затоа што не знам колку по ред ги давале на Фокс.
     
    На Dog-lover и Umbrella22 им се допаѓа ова.
  8. Stefani999

    Stefani999 Популарен член

    Се зачлени на:
    3 февруари 2012
    Пораки:
    702
    Допаѓања:
    601
    Јас по вакву серии луда сум..Докрот Хаус гледав на времето ама го прекинаа и сеа оваа на фох почнав да ја гледам..И гледав може недела и повеќе и сега вчераа даваа кога Вил раскина со Касандра и вечерта кога седеа со Емили во еден бар и нели после отиде он кај неа и почнаа таму..... :$ :lol: ..И денеска ја немаше!!!!!! :@ :@ Си викам јас ли сум бакцуз па секоја серија шо почнувам да ја гледам ја прекинуват :( ....А омилена ми е..да не ја даваат на др програма?