1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Емили Овенс (Emily Owens MD)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Umbrella22, 1 септември 2013.

 1. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.918
  Пол:
  Женски
  Ја гледа ли некој серијава, мене ми е една од омилените кои ги прикажуваат на Фокс.
  [​IMG]
   
  На Dog-lover му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.907
  Сум ја гледала, едно две до три епизоди, и толку, не ми е ништо посебна, ниту пак интересна.
   
 3. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  18.516
  Допаѓања:
  80.550
  Пол:
  Женски
  Ja имам фатено така некогаш на Фокс, па сум гледала некоја епизода.
  Малку ми е мутавка Емили, ко некое жртвено јагненце ми е, со она крипи невинашко фацуле :D , па не би можела да ја наречам омилена зашто приказната ми е спора и на моменти монотона и досадна, но за тепање време е сосема океј. :)
  Дефинитивно не би ја симнала за да ја гледам, повеќе ми се допаѓаат оние серии во кои дејствијата се одвиваат некако побрзо и побурно како на пример Gray's Anatomy или дури и веќе преценетиот House, а оваа докторкава ми е срце, но флегматично срце и впрочем целата серија ми е таква монотоно-флегматична. :)
   
  На Dog-lover му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Dog-lover

  Dog-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2013
  Пораки:
  1.510
  Допаѓања:
  3.743
  Пол:
  Женски
  И јас сакав да отворам вакава тема ам видов дека имало :lol: Иначе серијава меѓу омилените мнгоу ми е интересна Емили :D Баш ем интересира дали ќе бидне нешто со Вил, иако мислам дека со Мајка повеќе си одговараат :$ :lol:
   
  На Umbrella22 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.918
  Пол:
  Женски
  И јас мислам дека со Мајка повеќе си одговараат :). Со вил онака физички си одговараат двајцата се високи, плави, ама со Мајка некако по карактер си одговараат. Мое мислење :D Јас сум за Мајка :D
   
  На Dog-lover му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.918
  Пол:
  Женски
  Зошто немаше вчера серијава? да не ја прекинаа :?:
   
 7. Hipster

  Hipster Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  5.777
  Допаѓања:
  22.415
  Пол:
  Женски
  Tоа сакав уште вчера да ви кажам, серијава ја прекинаа со прва сезона и само со 12 епизоди.
  http://www.imdb.com/title/tt2290339/epi ... t_eps_sn_1

  Мене искрено не ми се допадна баш, ја изгледав само првата епизода и ја прекинав, и гледам после кратко и го удриле сатарот.
  Мој предлог на нешто слично вакво, според мене многу поинтересна серија за гледање, исто од оваа година The Mindy Project.


  Симни си ја ги има сите епизоди на Thepiratebay затоа што не знам колку по ред ги давале на Фокс.
   
  На Dog-lover и Umbrella22 им се допаѓа ова.
 8. Stefani999

  Stefani999 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2012
  Пораки:
  702
  Допаѓања:
  601
  Јас по вакву серии луда сум..Докрот Хаус гледав на времето ама го прекинаа и сеа оваа на фох почнав да ја гледам..И гледав може недела и повеќе и сега вчераа даваа кога Вил раскина со Касандра и вечерта кога седеа со Емили во еден бар и нели после отиде он кај неа и почнаа таму..... :$ :lol: ..И денеска ја немаше!!!!!! :@ :@ Си викам јас ли сум бакцуз па секоја серија шо почнувам да ја гледам ја прекинуват :( ....А омилена ми е..да не ја даваат на др програма?