1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Емисијата "Ајде дома"?

Дискусија во 'Канта' започната од flowergarden, 2 декември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. flowergarden

  flowergarden Популарен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2011
  Пораки:
  1.270
  Допаѓања:
  408
  Дали сте имале искуство или познавате некој чиј дом бил преуреден од нивниот тим? Како се/сте задоволни? Дали знаете колку ги чинело тоа искуство? Доколку не, дали би дозволиле да ви го преуредат станот?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.959
  Допаѓања:
  55.036
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.