1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Енди Мареј

Дискусија во 'Спорт' започната од ocila, 12 јули 2013.

 1. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.900
  Гледам за Енди нема тема.
  Оваа година имаш добар почеток.
  После многу години Британец победи на wimbledon.
   
 2. Westlife

  Westlife Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2011
  Пораки:
  642
  Допаѓања:
  617
  Многу ми е убав. :emo: 8)
   
 3. alessandraaa

  alessandraaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2012
  Пораки:
  161
  Допаѓања:
  189
  Мене Енди ми е No 1, дури едно време опсесија ми беше станат. доста трнлив пат поминал и јас му се воодушевувам. Исто и многу убава девојка има :D
   

  Прикачени фајлови:

 4. LifeLove

  LifeLove Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  358
  Допаѓања:
  141
  Дефинитивно мојот најомразен тенисер, одвратен и арогантен.Ако гледате некое негово интервју, ќе го забележите тоа.И плус многу досаден тенис игра, да ти се приспие.Сега па со титулава, Англичаните до небо го дигнаа. |(
   
 5. BlackStar

  BlackStar Активен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2013
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  0
  Го обожавам, ама сепак на прво место ми е Федерер :D