Епилепсија...

Дискусија во 'Канта' започната од awee, 26 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. awee

  awee Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2011
  Пораки:
  295
  Допаѓања:
  116
  Барав дали има ваква тема но не најдов.. :|
  -Сакам да ве прашам дали има лек против епилепсија?
  -Кој е лекот?
  И ќе ве замолам ако може да ми дадете некој податоци за епилепсија :?:

  Ви благорадам однапред.

  П.С -ако има ваква тема може линк? :*
   
  На Епилепсија Мак му/ѝ се допаѓа ова.
 2. CIA

  CIA Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2011
  Пораки:
  1.525
  Допаѓања:
  3.024
 3. awee

  awee Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2011
  Пораки:
  295
  Допаѓања:
  116
  се извинувам што не ја најдов темава..и фала ти многу :inlove:
   
 4. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  5.643
  Допаѓања:
  18.595
  Пол:
  Женски
  Мислам дека треба да се клај клуч на темава и да се избриши.
   
 5. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.068
  Допаѓања:
  6.343
  Пол:
  Женски
  Вие следен пат само пријавете ја модератор ќе среди кога ќе види, нема потреба од понатамошно коментирање. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.