1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ерекција

Дискусија во 'Канта' започната од dumbal, 9 септември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. dumbal

  dumbal Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2010
  Пораки:
  45
  Допаѓања:
  18
  Колку време му е потрбно вашиот убавец да стане весел , исправен и тврд :tmi:
  Поздрав :inlove: :inlove: :inlove:


  Модератор:
  Нашиот „убавец“? WTF? Научете се да комуницирате НА НИВО (важи за сите машки членови). Ваквите теми ќе бидат заклучувани.
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. newring86

  newring86 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  678
  Допаѓања:
  882
  секогаш различно, зависи колку сме у форма :emo: од 5 до 15 минути најчесто ;)
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.