1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Еротска масажа во Валијант

Дискусија во 'Секс' започната од Julie2hot, 28 октомври 2016.

 1. Julie2hot

  Julie2hot Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2016
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  91
  Пол:
  Женски
  Епа вака од неодамна видов дека ваква услуга има и кај нас.Дали некој бил да сподели искуство и дали би пробале ?
   
  На Marko-MArince и the drummer им се допаѓа ова.
 2. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.907
  [​IMG]
  Каква е 'ваа дискриминација? Зошто за нас во понудата нема двајца згодни масери? :rofl:
  Инаку, мислење за целиот концепт, општо, што знам, да сум на Бора Бора може ќе пробам со некој егзотичен masseur :makeup: A in meantime на Дома Дома, не, освен ако не е зад затворени врати со партнерот, нешто прајвет :D Sexytime што би рекол Борат :rofl:
  :d::drunk:
   
  На Снегулк@23, Lolo5, Crna Dama и 23 други им се допаѓа ова.
 3. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.682
  Допаѓања:
  46.939
  Lele sto e ova be?!
  Nemalo sexualen cin. Ke te napalat I ke te pratat doma. Kako da ne. Ne ojme :^)
   
  На Lady-baby bi, Снегулк@23, massage и 58 други им се допаѓа ова.
 4. smb asr

  smb asr Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2016
  Пораки:
  776
  Допаѓања:
  9.576
  Jas voopsto ne sum po masazhite , ama, ednas si dobiv do pola ona, samo masazha de. Eden zgoden :inlove: sexy latviec bre bre , sto imase faca uff :inlove: , si se miluvavme i dvajcata onaka so pogledi, cesto se gledavme (poveke jas odev kaj nego nego li toj kaj mene :rofl:), i ednas mi vika; sakas masazha, i mu vikam ne , ne obozavam, i uporen mi vika aj ke ti se dopadne, i aj, si legnav jas so se obleka. Mi vika sobleci se, :o vikam jas aaa ne moze, i mi vika abe samo maicata i sorcot, i aj nekako se odluciv. I pocna poleka, kaj me cepna me potpali :inlove: mi godese, i poleka mi go otkopca gradnikot, pa nakaj gakite, i tolku si stanav, si ispaniciv bez vrska, si zaminav. Ama si se popismaniv, tolku bese ubav:inlove: (100pati poubav od mene). Niss ne bidna, samo si go imam smuvano dobro:*, a i masazhata mi ostana onaka vo sekjavanje. Ama za masazha najdobro e so partnerot, ako znae toj uff uff meraci e :inlove::inlove::inlove::inlove:. ( p.s. Go nemam iznevereno decko mi, ova mi se slucilo porano, inace latviecot mi bese potencijalen kandidat za decko, ama ne bidna :))
   
  На bebomoja, SexyySexyy, Lolo5 и 2 други им се допаѓа ова.
 5. Bender Rodriguez

  Bender Rodriguez The lovable rascal

  Се зачлени на:
  27 јуни 2015
  Пораки:
  2.623
  Допаѓања:
  32.777
  Пол:
  Машки
  Е да бе, "so dve lesbian maserki"... Ем они две да си бркаат работа, ем ја да останам неизмасиран, ем 4000 иљадарки да им платам. :(

  Ово нема ни у Београду. :D
   
  На Lolo5, cresa-jagoda, Smilleeeeee и 38 други им се допаѓа ова.
 6. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.948
  Допаѓања:
  51.302
  Пол:
  Женски
  Ај нека отиде некој, па да сподеи искуство. Баш ме интересира :D
   
  На SexyySexyy, skopjekv, cresa-jagoda и 12 други им се допаѓа ова.
 7. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.582
  Пол:
  Женски
  Мислам дека човек треба да е опериран од срам, па да си дозволи таков луксуз, еротска масажа:?::?:види богАти, шта ја то видим:nod:
  Јас никогаш не би отишла на таква масажа, можеби фереџе да ми турат и да се маскирам ко Али баба па некако да ме излажат:?: Аааааааааууууу..ќе цркнам од срам:$:$ а како ли тек па ќе излезам(facepalm) ќе си мислам дека сите гледаат во мене и сите знаат како ме масирале(facepalm)Ајајајааај..бруки:( или сум ја сеуште заостаната, немодерна, незнам што е во тренд:?:
  Непознати луѓе да ме масираат:rofl: Јас во секси шоп не можам да влезам и онака бесрамно да им се пуштам на тие дилдана опрчени, па да ги разгледам, опипам, да одберам некое парче за мене;) Не,не и НЕ.....немам храброст за таква масажа а и не ми е интересна, хм... не ме нешто привлекува:^)
   
  На Mateica, zoran43m.k, Milan444 и 4 други им се допаѓа ова.
 8. sevda.a

  sevda.a Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 септември 2016
  Пораки:
  70
  Допаѓања:
  834
  Пол:
  Женски
  ние сеуште сме назат со се па и со ова еротска масажа како што кажа баба рада кога би испаднала од таму мислам дека сите ке зјапаат во мене и ке знаат каде сум била а и помислата дека некој ке ме пипка и масира а ја не го знам не фала
   
  На Milan444, Lolo5 и krEM4Eto им се допаѓа ова.
 9. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.582
  Пол:
  Женски
  Нели и сами ќе си признаеме потоа( ќе се фалиме)каде сме биле:rofl::rofl::rofl: додека го скршиме мразот:rofl:
  Незнам само дали оваа еротска масажа завршува со "експлозивна овација":rofl: треба значи и за ова прашање да се опита таму тие надлежните валијантовци.
  Второ што сакав да кажам е дека порано, во 17 век, жените болни од хистерија ги лечеле со ваква масажа:)Значи дека ова не е ништо ново:)
   
  На Stefan0987, zoran43m.k, Lolo5 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 10. Bender Rodriguez

  Bender Rodriguez The lovable rascal

  Се зачлени на:
  27 јуни 2015
  Пораки:
  2.623
  Допаѓања:
  32.777
  Пол:
  Машки
  Ја мислам дека Фемина место киндл годинава треба да даде ваучер за еротска масажа за феминка на годината, па после таман ќе се пофали девојката како поминала. :D
   
  На Lolo5, cresa-jagoda, EminemsGirl и 29 други им се допаѓа ова.
 11. Bozica1980

  Bozica1980 Форумски идол

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  6.557
  Допаѓања:
  250.129
  Пол:
  Женски
  ^со рецензии и препораки :lol:
   
  На cresa-jagoda, Annath, JollyGirl и 16 други им се допаѓа ова.
 12. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.582
  Пол:
  Женски
  Знаеш штооооо..јас тебе би те пратила на масажа а после да ни причаааааааааш:music::music::music::music::music:
  :lol:
   
  На cresa-jagoda, Cka, MilaP и 6 други им се допаѓа ова.
 13. Bender Rodriguez

  Bender Rodriguez The lovable rascal

  Се зачлени на:
  27 јуни 2015
  Пораки:
  2.623
  Допаѓања:
  32.777
  Пол:
  Машки
  Ајде, направи тема у хуманитарни акции - "Да го пратиме Бендер на еротска масажа". :D
   
  На cresa-jagoda, EminemsGirl, krEM4Eto и 12 други им се допаѓа ова.
 14. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.582
  Пол:
  Женски
  :rofl::rofl::rofl:И да знаеш дека ке направам таква тема,само мислам дека нема да биде у хуман.екшн....ќе размислам:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
   
  На krEM4Eto, MilaP и Bender Rodriguez им се допаѓа ова.
 15. Bender Rodriguez

  Bender Rodriguez The lovable rascal

  Се зачлени на:
  27 јуни 2015
  Пораки:
  2.623
  Допаѓања:
  32.777
  Пол:
  Машки
  Зашто бе, и тоа е хумано. :D
   
  На krEM4Eto и baba Rada им се допаѓа ова.
 16. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  13.088
  Допаѓања:
  163.452
  Пол:
  Женски
  Или да те избереме тебе за форумџија на годината, па да ти дадат таква награда. 8-| :D

  Абе не сте нормални! :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl: :bow:
   
  На cresa-jagoda, Bebulleee, JollyGirl и 9 други им се допаѓа ова.
 17. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.948
  Допаѓања:
  51.302
  Пол:
  Женски
  Еве јас ветувам дека ќе те гласам за форумџика на годината :D
   
  На cresa-jagoda, EminemsGirl, kjukli и 16 други им се допаѓа ова.
 18. Bender Rodriguez

  Bender Rodriguez The lovable rascal

  Се зачлени на:
  27 јуни 2015
  Пораки:
  2.623
  Допаѓања:
  32.777
  Пол:
  Машки
  @Someonespecial, @crimson, ја ова уствари водам тајна кампања уште од сеа. :D
   
  На cresa-jagoda, krEM4Eto, Doozy и 9 други им се допаѓа ова.
 19. Aleksandar1212

  Aleksandar1212 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 август 2016
  Пораки:
  1.106
  Допаѓања:
  7.677
  Пол:
  Машки
  Дискрецијата е загарантирана.
   
  На krEM4Eto и baba Rada им се допаѓа ова.
 20. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.582
  Пол:
  Женски
  Аха, преку мене жива кампања ми водиш..хммммммммм...ке те пратам на еротска масажа ама кај двајца црнци со големи дланки:Dи очите уште појше ќе ти се исколичат:rofl::rofl::rofl::rofl:
   
  На Bebulleee, krEM4Eto, Bender Rodriguez и 3 други им се допаѓа ова.