1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Еротски колумни

Дискусија во 'Канта' започната од kolumnistot, 21 октомври 2015.

?

Уживате ли во читање на еротски текстови?

 1. Да

  1 глас(а)
  100,0%
 2. Не

  0 глас(а)
  0,0%
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. kolumnistot

  kolumnistot Популарен член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2012
  Пораки:
  1.964
  Допаѓања:
  13.984
  Пол:
  Женски
  Дали имате храброст вашите желби, потреби и сексуални мечти да ги претворите во проза?????
  Одговорот сигурно е „ДА“....па затоа оставете го страмот на страна, разиграјте ги прстите по тастатурата и споделете ги своите еротски желби....
  Сепак зимските ноќи се ладни, а вие треба да се згреете со нешто ;)
   
  На anakonda88 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.