1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Есен во Њујорк (Autumn in New York)

Дискусија во 'Филмови' започната од babaDara, 14 март 2011.

 1. babaDara

  babaDara Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2011
  Пораки:
  515
  Допаѓања:
  622
  Пол:
  Женски
  Леле дали сте го гледале филмов. Колку една жена може да смени маж? Какви зборови? СЕ уништив од плачење на филмот. Споделете мислење кој го гледал.
  [​IMG]
   
  На angelce1 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. angelce1

  angelce1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 декември 2009
  Пораки:
  387
  Допаѓања:
  234
  ПРЕКРАСЕН МИ Е
  Го имам гледано милион пати,еден од најомилените ми е.Колку и да го гледам,секогаш плачам.
  една од најтажните сцени ми е кога он и спрема подарок за Божиќ и кога ке сака да и го покаже,ке види дека таа е онесвестена аууууффффф ;(
   
 3. babaDara

  babaDara Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2011
  Пораки:
  515
  Допаѓања:
  622
  Пол:
  Женски
  А моментот со часовникот, кога му го зима и кога му кажува дека ќе му го врати тогаш кога најмалку очекува. И, да. Токму така, тогаш кога најмалку очекува. СЕ уништив бре од плачење на филмов.
   
  На angelce1 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. vodnicka1

  vodnicka1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2010
  Пораки:
  124
  Допаѓања:
  35
  Значи кога го видов насловот одма морав да пишам , бидејки ми е еден од омилените филмови , филм на кој сум плачела како мало дете, иначе не плачам по филмови, али овој глумец ми е слабост нема утки , одличен филм ,кој не го гледал препорачувам да го гледа
   
 5. babaDara

  babaDara Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2011
  Пораки:
  515
  Допаѓања:
  622
  Пол:
  Женски
  А моментот кога Винончето му кажува јас те спасив за сите жени, добро бре феминки дали жена може да смени маж или пак е тоа само филмски?

  Уффффффф. :) :) :) :)
   
 6. JuLleE

  JuLleE Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јануари 2010
  Пораки:
  16.397
  Допаѓања:
  226.002
  Леле никако го немам целосно изгледано филмот.
  Ај некој да ми каже од што умира Винона? Од што е болна?
   
 7. babaDara

  babaDara Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2011
  Пораки:
  515
  Допаѓања:
  622
  Пол:
  Женски
  Заболува од неизлечлива болест... Мислам дека и беше вродена.
   
 8. Cacy

  Cacy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2010
  Пораки:
  2.244
  Допаѓања:
  1.546
  Гледан ми е ама не цел..Интересен ли и?Знеа ли некој како може да го гледам онлајн?