Есеј за екологија

Дискусија во 'Канта' започната од mala, 2 декември 2009.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mala

  mala Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2009
  Пораки:
  89
  Допаѓања:
  12
  ako nekoj ima esej za ekologija ili ako znaj nekoja strana na internet neka mi kazi..
   
 2. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.978
  незнам што поточно бараш....имам одредени матријали за екологија (семинарска,презентации и текстови)....ај пиши ми во порака конкретно што ти треба и ако сакаш остави mail за да ти пратам.... :)
   
 3. mala

  mala Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2009
  Пораки:
  89
  Допаѓања:
  12
  mi treba sostav za ekologija ako mozi denes da mi ispratis nesto ti blagodaram
   
 4. ellennaa

  ellennaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2010
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  mi treba sostav za ekologija dali mozi nekoj da mi pomogni?!
   
 5. emce-kremce

  emce-kremce Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  1.161
  Допаѓања:
  95
  Каков состав,за што поточно, изјасни се конкретно или напиши на google екологија и ќе ти излезат многу страници па побарај нешто.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.