Есеј

Дискусија во 'Канта' започната од LittleGirl626, 3 септември 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. LittleGirl626

  LittleGirl626 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 мај 2016
  Пораки:
  156
  Допаѓања:
  266
  Пол:
  Женски
  Не видов ваква тема овде..
  еве тргнавме на школо и одма домашна, ја сум инаку 3та година и итно ми треба есеј на слободна тема по македоснки..
  незнам за што да пишувам, а и искрено да кажам незнам да пишувам есеј бидејќи до сега не сме пишувале т.с претходните професори, наставници не не научиле,..
  /многу ке ми помогнете доколку прикачете овде неколку есеја.. Фала однапред :):l:
   
 2. theunforgiven

  theunforgiven Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2012
  Пораки:
  908
  Допаѓања:
  1.556
  А оваа тема некој да ја избришеше?
   
  На Dream-Girl му/ѝ се допаѓа ова.
 3. woworld

  woworld Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2015
  Пораки:
  73
  Допаѓања:
  423
  Пол:
  Женски
  Здраво, ми треба есеј на тема Човекови права, ќе може помош ??
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.