1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Есеј

Дискусија во 'Канта' започната од Anastasija 9, 31 октомври 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Anastasija 9

  Anastasija 9 Нов член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2018
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Zdravo dali nekoj ke mi pomogne za esej na tema umetnosta i potrebata na ubavoto?
   
  На Danyy му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.