1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ехо на јајници

Дискусија во 'Канта' започната од MarijaPetrovska1, 4 февруари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. MarijaPetrovska1

  MarijaPetrovska1 Нов член

  Се зачлени на:
  25 декември 2013
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  0
  Итно ми е ве молам одговорете.. Дали може преку ехо на јајници да се види дали си имала сексуални односи? ..
   
 2. viki-dete

  viki-dete Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јули 2013
  Пораки:
  686
  Допаѓања:
  765
  Пол:
  Женски
  Не.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.