1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ехх, да можав...

Дискусија во 'Канта' започната од female07, 27 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. female07

  female07 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јули 2011
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  5
  Нова сум на форумов, ми се допаѓа ептен од мене имате лајк :) да се изразам фејбуковски и само позитивни критики!!! Предлагам да отвориме еден кафе моабет на темава... за, против, воздржани??? :)
  Еве ќе почнам ...
  Би сакала да можав да го вратам времето.
  Да можев да спречам во мојот живот да се случи 10. 02. 2010 :(
  Да можев да измислам лекови за сите неизлечиви болести... да можев!
  Да можев да им "влезам во главите" на некои луѓе..
  Да можев да разберам зошто машките изневеруваат и кога тврдат дека се заљубени во својата девојка? Ехх, да можев да го заборавам...
  Вие не мора да бидете вака депресивни... :) има многу работи кои сакам да можев да ги правам но овие ми дојдоа на ум моментално...
  Имајте убав ден! Се надевам темава ќе ви биде интересна, поздрав феминки :)
   
 2. butterfly.93

  butterfly.93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 декември 2010
  Пораки:
  1.099
  Допаѓања:
  655
  Има грешка во насловот..

  Ех да можев да го вратам времето неколку години наназад и да не ја направам онаа глупост која ја направив и која сега ме прогонува :devil:
   
 3. female07

  female07 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јули 2011
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  5
  Фала на корекција :) има начин да ја исправам грешката??
   
 4. butterfly.93

  butterfly.93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 декември 2010
  Пораки:
  1.099
  Допаѓања:
  655
  Незнам. Прашај си модератори, најверојатно они можат.
   
 5. CharmedGirl

  CharmedGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2011
  Пораки:
  1.420
  Допаѓања:
  1.662
  Пол:
  Женски
  Ех, да можев да го имам тоа што го немам... :(
  Ех, да можев да ги избришам сите болести на овој свет... :angel:
  Ех, да можев да го забрзам времето за 4 год... :tmi:
   
  На pupi.girl му/ѝ се допаѓа ова.
 6. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.464
  Допаѓања:
  7.834
  Пол:
  Женски
  Ех да можев пак да те имам и да те бакнувам како никогаш досега ;(
  Ех да можев да си направам сама чоколадна торта
  Ех да можев да летам..... :rock:
  Ех да можев пак да сакам некој, ама не можам 8)
   
 7. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.733
  Допаѓања:
  5.151
  Има многу слични теми во „Кафе-муабети“.
  Оваа ја заклучувам.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.