Ејакулација- внатре или надвор

Дискусија во 'Секс' започната од dumbal, 21 септември 2010.

 1. Masterf

  Masterf Активен член

  Се зачлени на:
  17 март 2017
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  43
  Пол:
  Машки
  Надвор, ама секогаш на дел од нејзиното тело. Во последно време доста често и во уста.
   
  На zlakoo му/ѝ се допаѓа ова.
 2. JasminaB29

  JasminaB29 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 август 2017
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  187
  Пол:
  Женски
  За сега доста ми се 2 дечиња, затоа надвор свршување. :lol:
   
  На zlakoo, Роберт 7, BoyL и 2 други им се допаѓа ова.
 3. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.318
  Допаѓања:
  2.727
  Пол:
  Машки
  " Usta ga vista, bejbe! " И секаде каде што сакам и каде што сака.
   
  На muchacha_a му/ѝ се допаѓа ова.
 4. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  3.487
  Допаѓања:
  17.930
  Пол:
  Женски
 5. nikolija2

  nikolija2 Активен член

  Се зачлени на:
  23 септември 2017
  Пораки:
  103
  Допаѓања:
  131
  Пол:
  Женски
 6. diskreten32

  diskreten32 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 август 2013
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  2.840
  Пол:
  Машки
  Mao IN drugoto nadvor
   
 7. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  14.830
  Допаѓања:
  140.452
  Надвор.
  Не сум инкубатор.
   
  На piksooki и cavalli им се допаѓа ова.
 8. cavalli

  cavalli Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 март 2016
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  967
  Пол:
  Женски
  Засега надвор. На гради, задник, уста, фаца. Кај сака таму, само внатре НЕ.
   
  На SugarHoney, LoneWolfGuy, Pacifist и 7 други им се допаѓа ова.
 9. Poyraz Karayel

  Poyraz Karayel Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 мај 2018
  Пораки:
  99
  Допаѓања:
  347
  Пол:
  Машки
  Надвор, на цицки или газ свршувам.
   
 10. Oxsana

  Oxsana Активен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2018
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  80
  Пол:
  Женски
  Каде и да посака само внатре не :shake:(highfive)
   
  На SugarHoney и Feminka22 им се допаѓа ова.
 11. zlakoo

  zlakoo Активен член

  Се зачлени на:
  3 јули 2016
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Машки
  Pa skoro sekade samo poretko usta I lice
   
 12. Joanna_

  Joanna_ Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 мај 2018
  Пораки:
  149
  Допаѓања:
  533
  Пол:
  Женски
  На цицки, задник, лице, стомак, само внатре да не е, бидејќи ни е малце рано да бидеме родители.
   
  На SugarHoney, twilight123, Pacifist и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 13. Ciel

  Ciel Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2019
  Пораки:
  362
  Допаѓања:
  1.914
  Пол:
  Женски
  Јас најмногу сакам кога ми свршува во уста.
   
  На sagittarius989, SugarHoney и Joanna_ им се допаѓа ова.
 14. Nigredo Odor

  Nigredo Odor Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2016
  Пораки:
  2.987
  Допаѓања:
  16.718
  Зошто и мажите големаши не се изјаснат дали партнерката сакаат да им squirt-не, (сврши) во уста или на кур? Во други теми се жалат дека седиштата во кола, чаршавите им ги направиле лом, па гадно им било. Нивната сперма што е, светиња?
   
  На GirlVolley, mileystar, cresa-jagoda и 9 други им се допаѓа ова.
 15. hunter26

  hunter26 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 март 2015
  Пораки:
  98
  Допаѓања:
  207
  Пол:
  Машки
  Јас дозволувам слободно да ми прснат и на мене и околу мене. Воопшто не сум гадлив, а за нередот што ќе настане тоа е... заедно после ќе чистиме :) А што се однесува до моето свршување по желба каде сакаат, а следен план ми е по лице и уста и потоа да следи страствено лапање :D
   
  На Stem3 и Adorabela им се допаѓа ова.
 16. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.743
  Допаѓања:
  47.808
  Пол:
  Машки
  Да не сум чул збор веќе:!:
  20190820_171915.jpg
   
  На jasbi, lovestoneddd, Tajnaotrovna и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 17. MarianaBT

  MarianaBT Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 март 2013
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  457
  -----
  Тоа е старо "Fake Story" таа жена и не постои се е измислено ... еве ти во прилог ...
  --------------------------------
  The sensational and clickbaiting subject is typical of the output from WNDR, a fake news site that solely publishes outlandish fabricated and often salacious or titillating stories.

  WNDR often snatches unrelated images from the internet to illustrate their false claims, as evidenced by the “Alicia Franklin” image swiped from an app commercial. Their material inevitably generates traffic via social media, but there was no truth to the claim that the nonexistent Franklin (or any other individual) demonstrated cognitive gains thanks to the regular ingestion of sperm or semen.
  -------------------------------
  https://www.snopes.com/fact-check/w...20-after-drinking-sperm-every-day-for-a-year/
   
  На Tajnaotrovna му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Nigredo Odor

  Nigredo Odor Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2016
  Пораки:
  2.987
  Допаѓања:
  16.718
  Aбе знае дека е фејк, ние така се заебаваме. :D

  @John Snow тоа важи и за тебе цуци, ќе ти расте IQ. 8)
   
  На jasbi, John Snow, piksooki и 3 други им се допаѓа ова.
 19. lovestoneddd

  lovestoneddd Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2018
  Пораки:
  3.716
  Допаѓања:
  35.631
  Пол:
  Женски
  ^ Добро што пиша Марјанче дека е фејк, засукав ракави веќе, ух беља :whew:
   
  На Alisa22, jasbi, VoodooGirl и 3 други им се допаѓа ова.
 20. MarianaBT

  MarianaBT Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 март 2013
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  457
  -------------
  https://www.sickchirpse.com/mcdonalds-mayonnaise-semen/

  ---------------------------------------------------------------------
  Внимавај и каде купуваш Fast food тогаш ... којзнае што се има во нашиве ... :rofl::pizza::d:
   

  Прикачени фајлови:

  • mcc.png
   mcc.png
   Големина на фајлот:
   139,4 KB
   Прегледи:
   28