Ејакулација- внатре или надвор

Дискусија во 'Секс' започната од dumbal, 21 септември 2010.

 1. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.621
  Допаѓања:
  46.707
  Пол:
  Машки
  Не бе цуци препаметен ќе будем тогаш, вака просечно интелигентен екстра ми е:rock:
   
  На Linaathequeen и Nigredo Odor им се допаѓа ова.
 2. Glossy-girl

  Glossy-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  3.082
  Допаѓања:
  8.744
  Пол:
  Женски
  Поради безбедносни причини, со било каква контрацепција - надвор.
  :)
   
 3. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  12.976
  Допаѓања:
  23.178
  Пол:
  Женски
  Надвор :D
   
  На Packka му/ѝ се допаѓа ова.
 4. M&L89

  M&L89 Активен член

  Се зачлени на:
  15 септември 2019
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  38
  Пол:
  Машки
  Внатре е најубаво за двајцата ако се иде да остане бремена.

  А меѓу време има на многу убави места да се ејакулира.
   
  На didisi му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Adorabela

  Adorabela Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2019
  Пораки:
  366
  Допаѓања:
  1.369
  Пол:
  Женски
  Najmnogu me pali vnatre:Dama znae nekogash da prsne vo usta:wasntme:.
   
  На Vladek, PuciPuci, makedon81 и 2 други им се допаѓа ова.
 6. M&L89

  M&L89 Активен член

  Се зачлени на:
  15 септември 2019
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  38
  Пол:
  Машки
  Да сака од вагина во уста секогаш би практикувал ама не сака така...

  Кога е орално и свршувам во уста, до крај да го стави и да и свршам мерации.:mm:
   
  На makedon81 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Fallen.Angel

  Fallen.Angel Популарен член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2014
  Пораки:
  2.093
  Допаѓања:
  5.533
  Од секогаш внатре бидејќи пиев контрацепција, а сега се обидуваме за бебе па со ептен длабока пенетрација секој ден внатре. Ни се случуваше порано и на стомак па да прсне и малце погоре па дури и на коса ххахах. А некогаш и во уста кога какво е расположението..
   
  На GirlVolley, honey.11, Wallker и 4 други им се допаѓа ова.
 8. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  12.976
  Допаѓања:
  23.178
  Пол:
  Женски
  Јас еднаш си го добив по очи :lol:
   
  На invisible23, makedon81, Fallen.Angel и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 9. Fallen.Angel

  Fallen.Angel Популарен член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2014
  Пораки:
  2.093
  Допаѓања:
  5.533
  упс... и како помина? те печеле очи сигурно.
   
 10. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  12.976
  Допаѓања:
  23.178
  Пол:
  Женски
  Ги затворив предвреме.:D
   
  На makedon81 и Fallen.Angel им се допаѓа ова.
 11. invisible23

  invisible23 Активен член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2019
  Пораки:
  55
  Допаѓања:
  125
  Пол:
  Машки
  Kokoskino slepilo hahaha
   
  На Linaathequeen му/ѝ се допаѓа ова.