1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Е-КНИГИ!

Дискусија во 'Канта' започната од Ivuskata, 3 ноември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ivuskata

  Ivuskata Активен член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2012
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Здраво :rofl:

  Какво е вашето искуство со е-книгите и од кои страници најчесто симнувате е-книги?!

  Гледам дека нема ваква тема па ајде да дискутираме за нешто ново..поздрав ;)
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.