1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Е-Книги

Дискусија во 'Канта' започната од Nana22, 15 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Nana22

  Nana22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2010
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  2
  Сакам да ве прашам дали знаете страница каде можат да се симнуваат електонски книги, но на македонски јазик. Благодарам однапред ;)
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.