1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Желба за секс

Дискусија во 'Секс' започната од Mese4inka, 18 февруари 2010.

 1. Mese4inka

  Mese4inka Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2010
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  17
  Ајде девојки да видиме колку не има во моментов што горат од желба да имаат секс со дечкото, за они што немаат дечко а имаат голема потреба од секс, и кои пози ве палат најмногу???

  Уфф јас колку ја обозавам Doggy style а, исто така скренувам кога сум врз него.....Во моментов ми се сака многууууу, ама баш и неаме каде.....сите по дома, обврски.....Каде вие имате секс обично и каде би сакале да пробате на друго место????
   
  На Tinushka му/ѝ се допаѓа ова.
 2. justME

  justME Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 декември 2009
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  18
  Jas neam takov problem, da imam zelba, a da ne ja zadovolam! Studentka sum si imam stan...on student, duga veza.....nema precka :roll: Inaknu problem mi e stvarno koga imam menstruacija bidejki togas hormonite mi se na max, i imam najgolema zelba....a ne mozam niso da prevzemam :x
  A mi se saka skoro non-stop, takov tip na devojka sum, Vodolija .....a mozebi deluva i ona pravilo ,,kolku poveke imas tolku poveke sakas'' :twisted: hahaha....
  Vo vrska so pozite uzivam vo mn od niv...sekoja si ima svoja ubavina :roll: ***
   
  На Ceci16, bubi75, SoN4oGlEtKa и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 3. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.811
  Епа јас тука се пронаоѓам. А последнава можда нецела година дена, да знаете како ми вријат хормоните :lol: :lol: Али кога се нема - се нема.
   
  На Џорџе, marchy15, SoN4oGlEtKa и 2 други им се допаѓа ова.
 4. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.516
  ^^^^ hahah Исто ко Хипицава над мене ;)

  Ми се чинит дека ќе сме ненаситни :twisted: :lol:
  Секој ден се повеќе ме стегаат хормониве. Не знам што ќе се прави. :lol:
   
  На BukiBuki му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Mese4inka

  Mese4inka Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2010
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  17
  Ne si edinstvena sto ima potreba za sex, non-stop....na sex pomisluvam moze 5 pati u denot.....na primer malce mi e mene 3 pati u nedelata so decko mi , ali ona na faks, ja isto obvrskite si go pravat svoeto itn......Inace za tie sto neaat decko.....abe pa ima drugari sto so zadovolstvo bi ti go napraile denot poubav.....bi se seksale.....ili pa postojat bivsite sto ne bi te izdale....hahaha......Malce sala.....!!!!!!!!!!!!!!
   
  На Ceci16, BukiBuki, teona-teona и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 6. justME

  justME Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 декември 2009
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  18
  Hahahaah...da, da, ipak koga se ima ogromna zelba za seks drugarot treba da bide do tebe vo tie teski momenti i da go napravi TOA cisto drugarski :lol: :lol: :lol:
  A za toa 3 pati vo nedelata e stvarno malku... :!: Spored mene treba da se ima 3 pati od rabotnata nedela i plus da se dodade i vikendot, togas vise se vo igra 5 dena..hahahaha. 8) ...toa vise e nesto ;)
   
  На butik му/ѝ се допаѓа ова.
 7. eleni23

  eleni23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2010
  Пораки:
  101
  Допаѓања:
  21
  E sea vaka jas imam golema zelba za seks ama ne so decko mi tuku si fantaziram za slucajni decki onaka,so deckoto imam seks ednas vo nedelata i toa mi e dovolno( sea znam ke si recete ovaa e nenormalna- saka seks ama ne so deckoto) pisav prethodno na tema:Дали врската се сведе само на навика? , procitajte (dokolku ve interesira) ke vi stane jasno. Cudno e kaj mene sto pocnav da imam zelba za seks sega otkako napolniv 23 god, prethodno imav potreba za ljubov,neznost, spienjeto mi bese vodenje ljubov, a sea imam isklucivo zelba za seks.
   
  На Ceci16 и popeye им се допаѓа ова.
 8. justME

  justME Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 декември 2009
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  18
  E sea vaka jas imam golema zelba za seks ama ne so decko mi tuku si fantaziram za slucajni decki onaka,so deckoto imam seks ednas vo nedelata i toa mi e dovolno( sea znam ke si recete ovaa e nenormalna- saka seks ama ne so deckoto) pisav prethodno na tema:Дали врската се сведе само на навика? , procitajte (dokolku ve interesira) ke vi stane jasno. Cudno e kaj mene sto pocnav da imam zelba za seks sega otkako napolniv 23 god, prethodno imav potreba za ljubov,neznost, spienjeto mi bese vodenje ljubov, a sea imam isklucivo zelba za seks.


  Aххх... ич не мислам дека си ненормална! И за мене ова е болна тема! :? И мене ми се случува да фантазирам за секс со друг! желбата за ново, забрането, опасно, несикусено си го прави своето! Смешно ми е да седнам да фантазирам за секс со дечко ми, кога ми се случил вчера и ке ми се случи и денеска...Tој ме задоволува, имаме редовен секс, но...секогаш има некое НO! На моменти мислам дека тоа е еден вид на изневерување, умствено, мислам дека не е во ред...но што да правам, фантазијата ми е таа и не можам против тоа. Tаа не се усмерува на нешто што ,,треба'' ...едноставно се случува... :roll:
   
  На Ceci16 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Mese4inka

  Mese4inka Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2010
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  17

  Jas ic ne ni mislam deka dvete ste nenormalni......onaka i mene mi se desava sosema istoto.....I toa mi mava na psiha....hahah!!!Jas iam vrska veke skoro 4 god, no ete mi se desi u posledno vreme da si fantaziram, mectaam za eden decko sto strasno mngou me privlekuva, odamna se iam muvano so nego.....imalo i togas hemija.......go odbiv veke 3 pati poso iam decko....no sega nekako ko da me mavaat flesovi za nego.....samo so ke go vidam mi ide da mu se frlam da go rasparcam..... :worried:hock: :worried:hock: Nie zenite sme beter od maskive...... Od druga strana znam deka si go sakam decko mi.....me zadovoluva....e sea toa za navaikata ko sto vika Aleksandra....stvarno i jas ne mozam da odredam dali mi e navika ili NE....:( Vo sekoj slucaj.....u haos sum....hahahha!!!!!!!!!!!!!!Ej a bas bi sakal sekoj den seks.....!!!!!!!!!!
   
  На Ceci16 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. justME

  justME Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 декември 2009
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  18
  Kај жените во врска, барем пола од нив глумат, немаат храброст да раскинат, се плашат да не останат сами, мислат дека така треба...тоа е факт! Се разбира ја има и другата половина!
  Им се восхитувам на тие со живеат како што стварно сакаат, ама баш за се...не мислат дали E или НЕ е паметно. Aли важно у целава оваа ситуација да нема каење за тоа што си направил :!: Aко си таква личност се каеш пред или после...што си го направил тоа и си изгубил некој, или што не си направил, а толку си посакувал :D !
   
  На lylaby му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Mese4inka

  Mese4inka Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2010
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  17
  Aleksandra.....me interesira samo.....sto naprai ti so deckoto????Uste ste zaendo i kako se osekas?????Poso i jas pominuvam niz istata faza kako i ti i potpolno te razbiram kako se osekas.....ni jas ne znam koe e najdobroto resenie....kako da postapam......dali ke se kaam, dali ke go povredam.......Do sea mu zborev.....i pak istoto....samo se luti koga ke mu spomnam kako bilo na pocetokot na vrskata.....kako e sea......mi vika ne sakam da se vratam nazad vo minatoto ne me potsekaj kako bilo, a ne saka da se razdelime, mn me saka......znam....no ete se karame za sekoja sitnica i on vika deka e smeneto sve....no toa bilo toa.....no siguren bil deka me saka.....ah NE ni e lesno....hehehe!!!!!!!!!!!
  I kolku sakam da go iseksam u momentov.....samo ne znam ne mozam da se desifriam dali od potreba, ili pusta selba....strast.....;)
   
  На Ceci16 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.985
  желба - има :up:
  личност - нема :Down:
  мала шала....кој нема таква желба не е во ред нешто :) ....ама освен желбата што се има многу е битна и личноста која се има, не е работава со било кој колку да задоволиш некоја желба :)
   
 13. justME

  justME Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 декември 2009
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  18

  Уште сум со дечкото, не ни мислам да раскинувам никогаш, затоа што го сакам превише! Значи ако осеќаш љубов према него нема зошто да му раскинуваш. A тоа да се навраќаш назад е голема грешка, и да сакаш да е ко некогаш. Nема да биде, не треба да биде...секоја врска оди од една фаза у друга! Mене баш истото ми се дешаваше...ама помина и сега уживам во нешто друго...а и по малку се учам да не дозволам некоја моја сексуална желба да ми го зезне животот. Nе е вредна!
  A за подобро на врската не треба само да се жалиш, преземи нешто во свои раце...На пример... излегувај со друштво, малку дистанца ( не претерано одалечување)... некогаш е доволна за да ти зафали и да мислиш само на него. Да не заборавам дека можеш да му приредиш некое изненадување, како поклон, некоја иновација во сексот...секси смс пораки...многу работи се во твои раце :P Раскинувањето е последно на што треба да мислиш, пред тоа дај се од себе и сама ке видиш колку многу работи можеш со мал труд да ги направиш поубави :up: :hug: :D
   
 14. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.359
  Допаѓања:
  63.348
  Пол:
  Женски
  Ако сум оптоварена со обврски желбата значително ми се намалува(ама не значи дека се губи :lol: ) И јас со дечко ми си имам редовен секс и ни иде супер, задоволни и двајцата :D Ехх па не може од време на време да не ти помине некоја мисла низ глава за некој друг, да те прокопка и заскокотка и мене ми се случува, ама чисто онака површно.
   
 15. Mese4inka

  Mese4inka Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2010
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  17
  Abe i mene mi e povrsno.....onaka mi preletuva niz glava.....ama znaes.....se custvuvas neudobno zaso bas si pomislila na nekoj drug....hehehhe!!!!!!!!!!Inace samo sto imav sex so decko mi...........mmmmmmmmmmmm!!!!!!!!!!!20 min no jaki 20 min......Dobro i 20 min predigra.....huhuhuhu!!!!!!!!!!!Lele kolku obozavam Doggy.....aaaaaa!!!!!A inace samo ednas mzam da svrsam za vreme na sexot.....Poise pati ne mi uspeva.....:( A sakam.....
   
  На Ceci16 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. gitana

  gitana Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2010
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  2
  Lele ijas dolgo vreme ne sum imala sex, ke spobudalam :) Bas denes bev na kafe so kolega od fax (3 god.se druzime) i me mana misla da mu recam barem za edna vecer..aaaaa :D
   
  На Gogo1998 и butik им се допаѓа ова.
 17. Mese4inka

  Mese4inka Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2010
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  17

  Moj sovet......Ne ni cekaj....ako si nemala dolgo, ako go znaes veke tolku godini, dobar drugar ti e, sigurna si deka nema da te izdade....slobodno.....!!!!!!!!!!!Nema so da cekas.....baska od samata pomisla deka ke go prais toa so drugar, ne ti diga adrenalin uste tolku??? :worried:hock:
   
 18. butterflyy

  butterflyy Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 март 2010
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  jas da vi kazam pravo nemam nekoja golema zelba..neznam zasto... so decko mi imame ednas nedelno i mene mi e top togas ama nemam zelba za poveke :worried: sho da praam??
   
 19. Mese4inka

  Mese4inka Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2010
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  17
  Mozebi problemot sto ne sakas poveke pati vo nedelata e do decko ti.....moze ne te zadovoluva dovolno, odnosno do toj stepn do koj ti posakuvas da te zadovoli......Mozebii pricinata e sto go pravis toa radi reda kolku da se rece deka e seks.....Mozebi imas premnogu obvrski pa ne ti paga na um poveke pati vo nedelata da praktikuvas.....Nemas navedeno mnogu za da znaeme ie zasto ti vaka se custvuvas....Pa Butterflyy pisi ni poise da znaeme.....sigurno ke ti dademe nekoj sovet...!!!!!!!!!!
   
 20. butterflyy

  butterflyy Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 март 2010
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  pa ne veruvam deka e do nego.. a i mene mi e ubavo koga imame ama ednostavno nemam zelba da go pravam toa pocesto...inaku obvrski nemam, vo ist grad sme, imame mesto za nekolku pati nedelno no i koga se gledame poveke pati nedelno ne go pravime toa..sto mislite vie?