1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Желба за секс

Дискусија во 'Секс' започната од Mese4inka, 18 февруари 2010.

  1. mar17

    mar17 Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 септември 2010
    Пораки:
    234
    Допаѓања:
    107
    Имам редовен секс,и кога ќе посакам со дечко ми го правиме тоа,цимери сме така да не е проблем :$ :rofl:
     
    На bebus-sk и gami им се допаѓа ова.
  2. chokova93

    chokova93 Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 декември 2010
    Пораки:
    77
    Допаѓања:
    147
    Пол:
    Женски
     
  3. deprimirana

    deprimirana Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 декември 2010
    Пораки:
    37
    Допаѓања:
    2
    Zdravo se nadevam deka ke mi pomognite bidejki stvarno imam problem i neznam kolku seriozno ke me svatite... :worried:... Imam vrska od 2ipol godini...Se mi e prekrasno...Se sakame dvajcata imavme nekoi problemcinja kako site no gi nadminavme...Se ni bese OK preubav period bev premnogu srekjna...NEznam sto se sluci vo mene nesto se promeni...Nekoja voznemirenost nekoj losi misli me napadnaja...Mi go preokupiraja mozokot..teloto cela psiha...nemozam nisto da pravam ne sum vo sostojba...NEznam zosto i kako se razbudiv eden den toa bese nedela sabotata bev izlezena so decko mi se super...nedelata se razbudiv i bev mn nervozna...neznaev zosto znaete se slucuvaat takvi denovi i si vikam aj ke mi pomine...i dr den isto pak nervozna i neznam od kade mi isteknaja tie misli deka jas mozebi go nekjam decko mi ili deka ke go zanekjam...se ke mi bese ok i naednas grdo custvo ke mi ja presecese dusata i mi se treseja nozete glasot mi se slosuvase kako da nemam vozduh... se vidovme so nego bevme sami na stan kaj mene i se mi bese ubavo so nego kako sekogas se guskavme se mi bese super ama jas nemozev da stojam na edno mesto i moravme da izlezime prosetavme i se vrativme vecerta i se iskapivme si legnavme i se bese ok i naednas mene pak mi se sluci istoto neubo nesto i naednas pocnav da se tresam celata ..se smiriv i posle toa imavme sex najdobro nesto preubavo!!!dr den mi bese loso nemozev doma da sedam se dur ne se vidov so nego koga sum so nego se mi e ubavo ne mislam na nisto se opustam celata preubavo mi e...ama mene pak mi e loso taka i ne samo vo vrska so nego tuku mene mi e loso nisto nemozam da pravam mn sum voznemirena... :( kako nekoj da mi napravil magija... :worried: :worried:... i otidov na gledac ...covekot samo sto me vide i odma pocna da mi kazuva se...mi pogodi se apsolutno i mi kaza samiot kako mi e vo dusata bez jas da mu kazam i mi rece deka mi napravile magija na bluza moja od zavist i ljubomora...mi rece da ja baram bluzata i da go najdam toa so mi go napravile na bluzata i deka ke mi se oslobodi cela dusa...i barav jas nemozam da se snajdam ali ok ke baram...i bevme izlezeni so decko mi vo kafic se mi bese ok preubo i zaminavme na strana i lezevme i naednas mene nervi pocnaja pocnav da placam se nervirav nemozev pooke .... i me smiri toj si lezevme i pocnavme da se bacuvame mene mi bese ubavo se i se slekov za da imame sex i jas suva ne bev navlazneta a mene mi bese ubavo me fakja toj za gradi jas nisto ne custvuvam ... :worried: mn se zagriziv sto mi se slucuva...jas go sakam toj mi e potreben nemozam bez nego zosto vaka mi se slucuva ve molam dajte mi sovet najbrzo pozdrav cekam sovet

    [mod-kirilica:2dq60mkk][/mod-kirilica:2dq60mkk]
     
  4. gami

    gami Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 ноември 2010
    Пораки:
    628
    Допаѓања:
    125
    Ние не сме цимери, баш би сакала :lol: :lol: :lol: . Инаку немаме проблем секогаш кога сакаме имаме :lol: си има посебна соба во станот од цимерите. А и во градот кај што живее живее сам, без родителите па и таму немаме проблеми. Инаку редовно имаме секс и редобно имаме желба за секс :lol: :lol: :lol: .
     
  5. gami

    gami Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 ноември 2010
    Пораки:
    628
    Допаѓања:
    125
    Најпрво немало потреба да пишуваш по 3 пати, секој кога ќе може ќе ти врати на прашањето. А и може не е во соодветната категорија, ама ај еве ќе се обидам да ти дадам одговор.
    Значи како што викаш ти дека ти рекле ти било направено магија и ако веруваш во тоа, тогаш незнам како да ти помогнам. Сепак ти самата треба да се обидуваш да се контролираш во однесувањето со дечко ти, да не дозволуваш тоа да биде посилно од тебе. Во врска со желбата за секс, не е ништо старшно ако не си била навлажнета, можеби ти е од тоа што се нервираш и си под стрес, па не можеш убаво да се опуштиш. Мој совет разговарај со дечко ти за ова, чим сте подолго заедно тој ќе те разбере и нема потреба да се грижиш. И пробај да се опуштиш и да не мислиш на магии да се нервираш и такви работи. Е сега ако стварно мсилиш дека постои магија и неможеш против тоа, обиди се да се пронајде блузата или незнам како да ја оттргнат од тебе таа магија :)
     
    На deprimirana му/ѝ се допаѓа ова.
  6. deprimirana

    deprimirana Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 декември 2010
    Пораки:
    37
    Допаѓања:
    2
    Благодарам многу и се извинувам што бев упорна но многу сум под стрес и само барам помош и совет благодарам уште еднаш позз
     
  7. bonbonka17

    bonbonka17 Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 јануари 2011
    Пораки:
    64
    Допаѓања:
    8
    skoro sekoj den .. se slozuvam so toa kolku povekje pravis tolku povekje ti se saka...
    ali mi se ima deseno vo sred seks sluchajno da dobijam i pogotovo koa na kraj kje svrsham sme lom.. i bljak premnogu e gadno taka da ne praktikuvam seks za vreme na menstruacija
     
  8. Lilit

    Lilit Форумски идол

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    11.689
    Допаѓања:
    150.101
    До Небула 3503530 и назад.
     
  9. wolf4e

    wolf4e Популарен член

    Се зачлени на:
    16 јануари 2010
    Пораки:
    2.285
    Допаѓања:
    1.893
    исто,исто и исто :tmi: незнам зашто сум ваква,и ретко имаме секс,и ретко маструбирам,секогаш нешто ми е |( како ми е жал,и грижа на совест кога ке ми побара,а и да имаме,не можам пак,не ми доага нагон :tmi: :$ леле како се препотив дури го напишав ова :x :tmi:
     
  10. sesilija

    sesilija Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2010
    Пораки:
    4.177
    Допаѓања:
    13.276

    Kako бре така?

    Чудно ми е, јас урлам за секс :tmi: :lol: , заборавив какво беше чувството од што одамна не сум имала, а вие со мажи покрај вас нејќете :o
     
  11. wolf4e

    wolf4e Популарен член

    Се зачлени на:
    16 јануари 2010
    Пораки:
    2.285
    Допаѓања:
    1.893
    Hезнам сеси :$ кога бев бремена незнам колку пати на ден имавме :wasntme: ама сега не баш :$ незнам што може да ми е,треба да посетам нешто доктор?
    леле прашањево е можеби за никаде ама барам помош :tmi: :$
     
  12. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    Јас неможам да го разберам тоа да немаш желба за секс? Сериозно, незнам дали е до мене и јас сум изрод, ама никогаш нема да ми згасне желбата. Секако се разбира ако сум болна тоа е друга работа. Ама неможам да разберам како не ви се сака? :^)
     
  13. Lacrimosa

    Lacrimosa Популарен член

    Се зачлени на:
    19 јули 2010
    Пораки:
    1.833
    Допаѓања:
    2.930
    Пол:
    Женски
    Може да ти е намалена желбата од апчињата за контрацепција, и мене ми се случи тоа.

    Инаку јас имам ненормална желба за секс, дење, ноќе никогаш не одбивам. :lol:
    Освен кога имам менструација, нема шанси тогаш и онака ми трае 2-3 дена се издржува толку.
     
    На Offspring му/ѝ се допаѓа ова.
  14. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    Уху, не да не одбивам, секогаш убаво ми доаѓа :lol: Особено најубаво ми е наутро. Леле мераци, мх мх... Дури и повеќе партии во една вечер не одбивам. :lol:
     
  15. bitter-girl

    bitter-girl Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 декември 2010
    Пораки:
    558
    Допаѓања:
    530
    Кога како. Кога не ми се сите овци на број поради болест, менструација, нервоза/стрес и ненаспаност. Немам никаква желба за секс.
    Инаку секоја друга укажана можност не одбивам.
    Ама најубаво ми е кога среде сон ќе почувствувам милување и бакнување. Веднаш престанува да ми се спие и се фрлам во акција :D
     
  16. Trendafilka

    Trendafilka Форумски идол

    Се зачлени на:
    28 декември 2009
    Пораки:
    5.941
    Допаѓања:
    27.592
    Мене ми е многу криво што не живеам со мојот дечко. :(
    Инаку би го сек*ала наутро, попладне и навечер.
    По неколку пати. :lol: :$

    Друга работа, упатувам апел до сите институции и фирми паузата во текот на раб. време да се зголеми, за да и тогаш се најдеме некаде и имаме СЕКС! :P
    Само размислете си каков ќе ви биде остатокот од денот на работа и дали ќе имате некаков стрес или нервози. :D

    Желбата за СЕКС ми е ненормално голема.
    Ама еднаш на темава пишав дека ескалира во зависност од личноста која е покрај тебе.
    Ми се случило да немам желба за секс, ама подоцна сум сфатила дека всушност - немам желба за секс токму заради таа личност.
    И сум си барала изговори - уморна сум, нервозна сум, болна сум, имам добиено, под стрес сум...
    И тоа е тоа.

    *Напоменувам дека имам секс и со добиено. ;)
    Убаво ми е, ми ги олеснува болките и веќе сум навикната...
     
  17. Shelea

    Shelea Форумски идол

    Се зачлени на:
    27 ноември 2009
    Пораки:
    4.241
    Допаѓања:
    42.990
    Ако особата, "ми го дига", да се изразам вака, машки :rofl:, желбата секогаш ќе ја има!

    Расте правопропорционално и со неговиот интерес. Ако насетам дека сме на иста бранова должина - ехее!
    Со бившиот тоа беше неверојатно подударање.
    Со швалерот, имаше неверојатна хемија, а богами и физика. 8) :lol:
    Со моменталниве крцкалци, желба имам, ама ќе се сведе на Учителка - ученик односот, затоа мирувам.

    Абре секогаш имам желба за секс.
    Особено во период на преддобивање. Оаууу! Мислам дека врискам во тој фазон - секс, секс.
    Па макар звучело тоа бештијски, гајле ми е. Телото треба да го радуваме!
    Да живеат сексуалните односи. ;)
     
    На senza.parole, rossonerka, Annath и 7 други им се допаѓа ова.
  18. RainBow

    RainBow Глобален модератор Член на тимот

    Се зачлени на:
    3 декември 2009
    Пораки:
    21.752
    Допаѓања:
    65.216
    Пол:
    Женски
    Трендафилке и треба да ти биде криво :rofl:
    Мене, откако живееме заедно, желбата за секс ми е до таван. Доволно е да легнеме заедно, абре и да се погледнеме и толку ни е.
    Порано кога имав добиено немавме односи. Ама мене ми трае седум дена. А седум дена беа секс? Нема теорија. Па и јас си се навикнав и немам гајле сега.
    A сексот насабајле нема ни потреба да кажувам.
    И откако живееме заедно, се запознавме многу подобро, немаме ни грам срам, што ни се сака тоа. :$
     
    На Trendafilka му/ѝ се допаѓа ова.
  19. Lilit

    Lilit Форумски идол

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    11.689
    Допаѓања:
    150.101
    Па ај да не,прво нешто што ми доаѓа на памет сами дома,сигурно не е да играме монопол.
    Колку пати се исполажавме дека ќе гледаме филм,ниеден до крај го немаме изгледано...
    Ах едит...ради неможност во последниов период,ради седумте ридови и киломентри меѓу нас,имам полн инбокс со ертоски фотографии.Некој да отвори,ќе не мисли за оболени.Последно што ми прати утрово,натртен,убаво обликуван женски задник и маж кој ги вади танга гаќичките од него...ме умира,тивко,тивко ме умира.
    Не,не...капитализам убија на многу посредни и непосредни начини.
     
    На Phyramide, Bokicka и LivingGlam им се допаѓа ова.
  20. Trendafilka

    Trendafilka Форумски идол

    Се зачлени на:
    28 декември 2009
    Пораки:
    5.941
    Допаѓања:
    27.592
    ^ Тоа гледање филм мене ми е code name за АЈДЕ ДА ИМАМЕ СЕКС! :lol:
    Арно ама, ме поправија - не било демек секогаш така.
    Некогаш гледањето филм - било САМО гледање филм. :^)
    А ако е филм + пуканки...
    тогаш облечи си поубави гаќички. ;)