babylove овошни кашички

Желче

Дискусија во 'Дом' започната од Faline, 4 април 2011.

 1. ELIDavor

  ELIDavor Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2017
  Пораки:
  542
  Допаѓања:
  1.783
  Пол:
  Машки
  Aми прашај ги тие во пет шоповите можат да ти набават желки какви сакаш и јас планирам во др куќа да си купам желка копнена и низ двор це ми сета, а можи и жирафа оти мн си зивеам со косиите да му го јади тутунот од скелина, а и бидеќи банани има за извос во ПП можи и витамински да се храни.  хахахахахахахахаххааххахах
  кикикикикикикикикикикикикики
   
 2. IvanaJenner

  IvanaJenner Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2017
  Пораки:
  428
  Допаѓања:
  531
  Пол:
  Женски
  Една моја другарка чуваше желче. Ноо многу долго ја чуваше, околу 10г. и накрај мислам дека умре. :sweat: