1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Жени во истрага - Women's murder club

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Lovely, 4 декември 2010.

 1. Lovely

  Lovely Популарен член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2009
  Пораки:
  1.262
  Допаѓања:
  1.057
  Пол:
  Женски
  Дали некој ја има гледано серијата? Ви се допаѓа ли? Се емитува на Фокс Крајм, има и таква игра ја симнувам 100 пати од нет :D Омилен лик ми е Линзи, а вам?
   

  Прикачени фајлови:

 2. IvanaIvanchica

  IvanaIvanchica Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 април 2010
  Пораки:
  257
  Допаѓања:
  82
  Ја следам и јас кога можам. Навистина ми се допаѓа, бидејќи ги сакам таквите серии со истражување. Инаку, не сум знаела дека има и игра. Сега ќе ја побарам да ја извадам. Фала ;)
  Позз :)
   
 3. Camellia

  Camellia Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 декември 2010
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  10
  Интересна серија, ја гледам и јас на Фокс Крајм кога ќе ја фатам некогаш. Скоро сите на Фокс Крајм се интересни, со истражување... Омилен лик, секако Линдзи. :)
   
 4. loola23

  loola23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  30
  Не сум точно сигурна ама по ова што го прочитав серијава ќе да е филмувана верзија на Прв за умирање книгата. Сега ја читав пред еден месец и преубава е ама незнаев дека и серија имало. Линдзи Боксер се вика главниот лик така?
   
 5. CharmedGirl

  CharmedGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2011
  Пораки:
  1.420
  Допаѓања:
  1.662
  Пол:
  Женски
  Серијава не ја гледам, а играта сум ја играла и многу е добра.Ај ако може некој да ми каже во колку саат ја даваат серијата? :^)
   
 6. thinkerbell

  thinkerbell Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  1.834
  Допаѓања:
  11.102
  Пол:
  Женски
  Бледа копија на Прв за умирање од Џејмс Патерсон. Ништо посебно не ми е
   
 7. Lovely

  Lovely Популарен член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2009
  Пораки:
  1.262
  Допаѓања:
  1.057
  Пол:
  Женски

  Во среда 17:45
   
  На CharmedGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 8. eutixismena

  eutixismena Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 мај 2011
  Пораки:
  408
  Допаѓања:
  1.414
  Серијава ретко ја начекувам ама играва сношти ја симнав многу ми се допаѓа
   
 9. MarcheloGirl

  MarcheloGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јули 2011
  Пораки:
  75
  Допаѓања:
  13
  ја гледам кога можам...мн ми е интересна.. иначе и мене ми е омилена Линдзи
   
 10. stefi556

  stefi556 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2011
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  362
  Пол:
  Женски
  Ја гледам. Омилен лик и мене ми е Линзи.