1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Жени што размислувате за време на сексот?

Дискусија во 'Секс' започната од Pla4ka, 30 јануари 2010.

 1. Pla4ka

  Pla4ka Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 декември 2009
  Пораки:
  228
  Допаѓања:
  160
  Дали некогаш ви се случило да одлетате со мислите за време на сексот , или подобро треба да прашам колку пати помислувате на некои од наведениве работи.Јас она 25-тото најчесто си го мислам.
  Прашањата се преземени од статија на идивиди

  1.Се прашувам кој филм го даваат вечерва на телевизија?

  2.Не можам да го правам ова додека ме гледа нашето куче!

  3.Да, да тука е вистинското место! Само продолжи така!

  4.Што правиш? Дај забави!

  5. Уф, ама ми е ладно!

  6. Што да облечам утре за на работа?
  7.Не требаше толку да пијам

  8. Може ли да ги чуе сите звуци што ги правам?

  9. Уф, мразам кондоми!

  10.Оф Боже, сигурно не слушаат и соседите!

  11.Мило, тоа не е клиторисот!

  12. Господе, те молам нека ме стисне и конечно нека покаже дека е маж!

  13.Леле, целосно заборавив! Треба да перам утре!

  14.Хм, значи ли ова дека сега сме во врска?
  15.Се прашувам како изгледам во оваа поза?!

  16.Можеби треба да го земам вибраторот. Да не се исплаши?

  17.Ова беше одлично! Се надевам дека ќе се повтори!

  18. Како ли му беше презимето?

  19.Хм, се прашувам дали оргазмот со него може да биде подобар?

  20.Досадно ми е! Ајде заврши веќе еднаш!!!

  21.Земав ли пилула денес? Никако не можам да се сетам.
  22.Овој скап градник заврши за секунда на подот

  23. Дали е ова мојата Г-точка?

  24.Мислам дека ми го гледа задникот! Може ли да го види целулитот?

  25.Не можеше ли подобро да се избричи? Ме боцка!

  26. Знам дека во оваа поза изгледам супер! Ајде погледни ме подобро!

  27.Се надевам дека е при крај, ми се спие!

  28. Зошто сум во кревет со некој кој не беше во состојба ниту да ја плати целата вечера?!

  29. Лицето му изгледа поинаку. Се надевам дека нема да почна да се смее!

  30. Баш е добар! Мислам дека ќе свршам!!!
   
  На gasimku му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Mija

  Mija Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  87
  Допаѓања:
  25
  Хахаха мене ми се има случено неколку пати до сега да одлетам со мислите и се факам како мислам некаде на друго место,но најчесто сум присутна и психични за време на секс :) А кога одлетам......па незнам конкретно што размислувам :D
   
 3. iris

  iris Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2009
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  Да ,да и на мене ми се случува да мислам на некои неважни работи,и си го упропастам сексот кој почнал мнооогу добро.ама ние жените сме многу чудни сушества,мислиме се и сешто додека нашите партнери си мислаат тоа што си работат :) :) :) .И што е многу интересно кога ке посакам да се исклучам и да уживам,мислата никако не ме напушта,се едно исто тоа ми се врти во глава.Дефинитивно ке треба да поработиме повеќе на нашата сексуална концентрација. :clap: :clap: :clap:
   
 4. Pla4ka

  Pla4ka Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 декември 2009
  Пораки:
  228
  Допаѓања:
  160
  Jас мислам дека и мажите рамислуваат ама не како нас тие мислат што повеке да искористат да пробаат повеке пози да издржат повеке а ние навистина се оптеретуваме или со проблеми или со изглед.
   
  На Name му/ѝ се допаѓа ова.
 5. LaRagazza

  LaRagazza Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  203
  Допаѓања:
  121
  Јас па секогаш сум си сконцентрирана,најверојатно е тоа што можеби премногу се внесувам кога водиме љубов! Никогаш не сум помислила на некои безвезни работи и не ни сакам... :?
   
 6. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.679
  Допаѓања:
  64.974
  Пол:
  Женски
  Уф, некогаш стварно имам периоди кога не можам да се сконцентрирам,најчесто ако имам проблеми на работа, па нон стоп си превртувам по глава што и како. Или особено ако сим во сред сесија и тогаш сум преоптоварена. Но, почнав да се трудам повеќе за да си ги избркам таквите непосакувани мисли :D
   
 7. butterfly89

  butterfly89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  62
  Допаѓања:
  102
  sekogas za vreme na seks celosno se koncentriram na seksot nikogas dosega mi se nema sluceno da pomislam na nesto drugo
   
 8. tanja6

  tanja6 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.570
  Допаѓања:
  566
  Пол:
  Женски
  mnogu cesto se slucuva da mi odletaaat mislite za vreme na seksot,i da se fatam kako razmisluvam za nekoi sekojdnevni raboti,gluposti,ili nekoj problem sto me maci vo momentot,i toa me nervira,si vikam"alo kaj otide,vrati se nazad" :Dali misla kao misla nemozes da ja sopres,najbrza e od se.. ;) a za izgledot ne razmisluvam znaci ne me maci dali izgledam ubavo vo pozata,ili na celulit ili slicno,stom e partnerot so mene znaci mu se svigam takva kakva sum :D
   
  На Смешката му/ѝ се допаѓа ова.
 9. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  edna vecer dodeka imavme sex bev tooolku gladna sto mislev na sendvicite od macdonald's :lol: :lol: smesno neli. zamislete jas vrz nego i mislam na sendvicot helloooo :lol: :lol: :lol:
   
  На ADOKI, crazylady, Umbrella22 и 4 други им се допаѓа ова.
 10. Pla4ka

  Pla4ka Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 декември 2009
  Пораки:
  228
  Допаѓања:
  160
  :clap: :clap: :clap:
   
 11. Andzela

  Andzela Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  3
  mmmm...jas sum 100% skoncentrirana sekogas...i posle toa mislam kolku mi bilo ubavo i koga ke ima sleden pat:):):) ;)
   
  На ADOKI и Petar80 им се допаѓа ова.
 12. donna.17

  donna.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  1.718
  Допаѓања:
  5.012
  Пол:
  Женски
  Hehe jas skros letnav so mislite koga beshe finaleto na Big Brother. Na sred seks jas gledam vo TV i navivam da pobedi Boki :lol:
   
 13. bluberry

  bluberry Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.114
  Допаѓања:
  341
  5. Уф, ама ми е ладно!

  10.Оф Боже, сигурно не слушаат и соседите!

  12. Господе, те молам нека ме стисне и конечно нека
  najcesto go mislam ova za vreme na seksot ;( ;( ;(
   
  На ADOKI му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Pain

  Pain Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2010
  Пораки:
  676
  Допаѓања:
  45
  и јас исто така .. :)
   
 15. LAVICA81

  LAVICA81 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2010
  Пораки:
  165
  Допаѓања:
  19
  Едноставно уживам,и не мислам на ништо! ;)
   
 16. shiningstar

  shiningstar Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  623
  Допаѓања:
  307
  4, 9, 11 i 30 најчесто :lol: интересно ;)
   
 17. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.381
  Допаѓања:
  1.114
  Пол:
  Женски
  Една вечер додека имавме секс кај него во кола, јас седната кај него во скут, и ми одлетале мислите, дека заборавив од другарка ми да земам запалка.И така на глас извикав „ Леле после ќе немам со што да запалам“ :lol: :lol: :lol: Прво се засрамив, а после двајцата се смеевме на мојата глупост :lol:
   
  На caroline.costa му/ѝ се допаѓа ова.
 18. ivance5

  ivance5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  226
  Допаѓања:
  196
  Ми се случило да залутам со мислите, ама бргу се враќам назад * Најчесто се плашам да не ни влезе некој во соба:D
   
 19. pupence.sex

  pupence.sex Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  3
  obicno sekogas sum skoncentrirana za vreme na seksot,mozebi nekolku pati d mi se ima sluceno da zalutam so mislite ;) ako prethodno sum bila iznervirana ili imam nekoj problem,nisto ne mose da me preorientira :) ednostavno sakam da uzivam i da ja izvadam cela losa energija.

  [mod-kirilica:fu6x7q2m][/mod-kirilica:fu6x7q2m]
   
 20. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.450
  Пол:
  Женски
  Нема јас што да мислам, нека му ја мисли он ;) :D
   
  На другар. му/ѝ се допаѓа ова.