1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Женски Фитнес Клубови

Дискусија во 'Канта' започната од emilija7i, 25 февруари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. emilija7i

  emilija7i Активен член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2013
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Девојки ајде предложете ми некои женски фитнес клубови :)
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.