1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Женски кондоми

Дискусија во 'Секс' започната од baba Rada, 15 април 2018.

 1. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.514
  Пол:
  Женски
  Феминчичи, знам дека има тема за кондоми, но мене лично ме занима само за женските кондоми, дали некој ги употребил, некој да каже искуство, инструкции...или табу тема се ова женскарскиве гуми како еден вид контрацепција!?:?::$
  Јас немам пробано секс со овие специјализирани женски кондоми, затоа би ве замолила за упатство употребе, а за последиците ќе видиме:D

  _enski-kondomi-femidom.png Zenski.jpg

  Ова како на пазарска најлон кеса ми личи..некој ако има мал алат..па ќе се изгуби, лелелелеллелелеле:worried:

  :lol:
   
  На EdnaDevojka21, Milobebence, Petar80 и 4 други им се допаѓа ова.
 2. ADOKI

  ADOKI Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2014
  Пораки:
  1.696
  Допаѓања:
  2.708
  Пол:
  Машки
  Babe a kako se montiraat:D
   
  На EdnaDevojka21, Lolo5 и baba Rada им се допаѓа ова.
 3. Miss.A.

  Miss.A. Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2017
  Пораки:
  434
  Допаѓања:
  2.301
  Пол:
  Женски
  Бабе луда си со темиве! :rofl:
  Има кај нас вакви? Не верувам.:^)
  Уназадени сме ние...
   
  На realGirl, Lolo5 и baba Rada им се допаѓа ова.
 4. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.514
  Пол:
  Женски
  female-condom2.jpg  ЈАС кобајаги постара незналица а они мене ме прашуваат:rofl::rofl:
   
  На EdnaDevojka21, Milobebence, Arthur и 8 други им се допаѓа ова.
 5. ADOKI

  ADOKI Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2014
  Пораки:
  1.696
  Допаѓања:
  2.708
  Пол:
  Машки
  А со што се набива :P
   
  На Milobebence, Gentlemen, Lolo5 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 6. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.514
  Пол:
  Женски

  хахаххахаа...абе ова табу тема или што ќе биде..од толку женски на форумов никој да не го користи ова 100% заштитно контрацептивно кесенце:rofl:
   
  На Lolo5 и ADOKI им се допаѓа ова.
 7. -Buba-

  -Buba- Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2018
  Пораки:
  109
  Допаѓања:
  482
  Пол:
  Женски
  Бабеее кај ги најде овие хахаха Има кај нас вакви? Би пробала :D:D
   
  На Lolo5 и baba Rada им се допаѓа ова.
 8. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.514
  Пол:
  Женски
  Аман бе душо, во секоја аптека ги има...ајде пробај и после да ни кажеш како е;)
  Срам ми е да се јавам во аптека, ќе речат бабава спобудалела:rofl:
   
  На Lolo5, cresa-jagoda, La.loca и 2 други им се допаѓа ова.
 9. -Buba-

  -Buba- Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2018
  Пораки:
  109
  Допаѓања:
  482
  Пол:
  Женски
  @baba Rada Не знаев дека имало вакви кај нас. Ќе испитам :D:D
   
  На Lolo5, cresa-jagoda и baba Rada им се допаѓа ова.
 10. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.514
  Пол:
  Женски
  @-Buba- прогуглав малку..во Бугарија се 4 лева...значи и кај нас се околу 120 ден.
   
  На Lolo5, cresa-jagoda, ADOKI и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 11. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.514
  Пол:
  Женски


  Еве едно видео и да се поднаучиме малку повеќе:P
   
  На Osamena devojka, Gentlemen, Elena-123 и 2 други им се допаѓа ова.
 12. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  21.230
  Допаѓања:
  139.219
  Пол:
  Женски
  Едноставно е.
  Сами си бутате се и сешто доле.

  Јас не би.
   
  На zalosna и realGirl им се допаѓа ова.
 13. Lizzie

  Lizzie Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јули 2016
  Пораки:
  218
  Допаѓања:
  511
  Пол:
  Женски
  ај сеа де
   
 14. realGirl

  realGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2014
  Пораки:
  1.377
  Допаѓања:
  6.680
  Пол:
  Женски
  Кога видов како се става прво што ми падна на памет беше ова:
  recycling-e1512133661576.jpg
  Инаку јас не би ги користела.
   
  На Anastasia9228, zalosna, cresa-jagoda и 3 други им се допаѓа ова.
 15. Читател

  Читател Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 март 2015
  Пораки:
  737
  Допаѓања:
  5.803
  Пол:
  Машки
  Во Македонија сеуште не се достапни :)

  Можете на интернет да ги купите ама така никој не ви гарантира за квалитетот :)
   
 16. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.514
  Пол:
  Женски
  Зарем во аптеките кај нас ги нема, пр.во Виола!?
  Бугарките да имаат а ние да немаме..ооо..неее:!:
   
 17. Zaljubena26

  Zaljubena26 Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2017
  Пораки:
  1.752
  Допаѓања:
  26.015
  Пол:
  Женски
  Сум слушнала за чудава, не ми паднало на памет да ги побарам и од таа причина немам поим дали ги има или нема кај нас. Мене ми изгледаат многу непрактични и не ми се верува дека стојат како што треба без да се разместат. Можеби грешам не знам ама јас не би користела. А и жити задоволството преку волкаво кесиште. :rofl:
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 18. melnicanecot

  melnicanecot Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2016
  Пораки:
  255
  Допаѓања:
  786
  Пол:
  Машки
  Има ли верзија што свети во темница :D :D :D
  новогодишно издание има ?!
   
  На Milobebence му/ѝ се допаѓа ова.
 19. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.514
  Пол:
  Женски
  Сигурно има, ама кај нас ќе дојде после 20 години.:rofl:
   
 20. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  10.206
  Допаѓања:
  151.363
  Пол:
  Женски
  Бабе.. додека монтирам на мене зимска опрема, ќе монтирам на комшијата, ќе свршиме работа и пиво ќе пиеме..:yawn:
  Ова комплицирано бре..
  И не дај боже да имаш меше па да ти смета да се наведнеш...|(
   
  На Milobebence, ELIDavor, fana и 1 друга личност им се допаѓа ова.