1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Женски незнаев која категорија да ја стаам па ќе пишам тука.

Дискусија во 'Канта' започната од Heartbreaker17, 17 ноември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Heartbreaker17

  Heartbreaker17 Нов член

  Се зачлени на:
  9 ноември 2013
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  1
  Вака да си ја пробам среќата и тука..
  ми треба помош околу еден текст,ако има некој што може да напише краток љубовен текст или некои мисли како и да е нешто за да ми помогне да напишам нешто ( за дечко ми :$ ) нешто весело нешто тажно :) Фала однапред :P :*
   
 2. Little-Mk

  Little-Mk Популарен член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2012
  Пораки:
  226
  Допаѓања:
  326

  Мислам дека текстот треба да е оригинален и твој . Можеш да спомнеш некои моменти поминати заедно, како се чувствуваш кога си со него, што би сакала за во иднина, што ти се допаѓа кај него итн .Пишувај тоа што ќе ти падне на памет.На крај можеш се да попрвиш ,избришеш или допишеш. ;)
   
  На QueenElena му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.891
  Напиши од срце, а не од интернет. Aко пишуваш нешто овде што некој ќе ти го напише, односно нешто што и самиот тој на интернет сигурно го видел 100 пати, тогаш според мене, нема ни за што да му го пишуваш.
   
  На Heartbreaker17 и Gordana10 им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.