1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Женски нозе!

Дискусија во 'Тело' започната од Virus997, 8 октомври 2013.

 1. Virus997

  Virus997 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 април 2012
  Пораки:
  147
  Допаѓања:
  64
  Пронајдов на други форуми ваква тема, но овде неможев да ја пронајдам па решив да отворам една.

  Значи како мал вовед и како машко, кај девојките не ме палат големи гради,голем г'з, туку добри средени нозе. Јас ќе постирам некои слики кои мене ми се допаѓаат па понатаму продолжете со коментарите.

  Пошто на форумот се повеќе девојки,жени очекувам добри коментари и добри слики. ( Па доколку некоја членка на форумов е задоволна од своите нозе слободно нека постира слика , доколку сака нормално).

  [​IMG]

  [​IMG]
  [​IMG]


  Доколку админите мислат дека темата е несоодветна за форумот слободно нека ја избришат.
   
 2. vitomir

  vitomir Нов член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2011
  Пораки:
  2.095
  Допаѓања:
  3.624
   

  Прикачени фајлови:

 3. angelche16

  angelche16 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  2.236
  Допаѓања:
  8.973
  Пол:
  Женски