Женски pick up линии за мување

Дискусија во 'Сингл' започната од EleMental, 25 мај 2011.

 1. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  3.718
  Допаѓања:
  18.836
  Пол:
  Женски
  Диско :rofl:
   
  На Ма.нев и diskreten32 им се допаѓа ова.
 2. Ма.нев

  Ма.нев Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2019
  Пораки:
  780
  Допаѓања:
  1.210
  Пол:
  Машки
  Требал да се спреми убаво пред да ти дојде на шанк. Ама уз брзање бил изгледа, па вика ај што се деси нек се деси...
   
 3. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  3.718
  Допаѓања:
  18.836
  Пол:
  Женски
  Не знам што му беше ама ме насмеа барем :D
   
  На Ма.нев и diskreten32 им се допаѓа ова.
 4. Ма.нев

  Ма.нев Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2019
  Пораки:
  780
  Допаѓања:
  1.210
  Пол:
  Машки
  Забава у движење.
   
 5. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.586
  Допаѓања:
  10.254
  Пол:
  Женски
 6. VoodooGirl

  VoodooGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2014
  Пораки:
  510
  Допаѓања:
  4.116
  Пол:
  Женски
  Мојот pick up line e " Како сакам да те залапам во моментов". ]:)
  Све други останато е за аматери. :rofl:
   
  На Biny, marija305, Мачкетина и 7 други им се допаѓа ова.
 7. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.868
  Допаѓања:
  48.946
  Пол:
  Машки
  Подиректен пикап лајн тешко..:smoke:
   
  На candy.cane му/ѝ се допаѓа ова.
 8. VoodooGirl

  VoodooGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2014
  Пораки:
  510
  Допаѓања:
  4.116
  Пол:
  Женски
  Секогаш успева! :!:
   
  На John Snow му/ѝ се допаѓа ова.
 9. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.586
  Допаѓања:
  10.254
  Пол:
  Женски
  Ми се прочита да те залепам:rofl::rofl::rofl:
   
  На Nausicaa и candy.cane им се допаѓа ова.
 10. VoodooGirl

  VoodooGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2014
  Пораки:
  510
  Допаѓања:
  4.116
  Пол:
  Женски
  Тоа си иде во пакет заедно. 8)
   
 11. Different7

  Different7 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јули 2016
  Пораки:
  285
  Допаѓања:
  431
  Пол:
  Женски
  Мене запалам
   
  На piksooki му/ѝ се допаѓа ова.