Жешка точка

Дискусија во 'Секс' започната од Lilit, 22 јануари 2010.

 1. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.770
  Богами и јас кога сум хорни сум едно вжештено точкиште кое гори во секој предел.

  Ама и јас како и повеќето имам предели кои ме излудуваат до моментален оргазам со минимален допир :P
  Вратот! И тоа токму оној делот накај рамото. Е тука доволно е малку да ми дувка нежно и негова сум. Гризења се исто дозволени, без модрици по можност :wasntme:
  Потоа дупево ми е дефинитивно ерогена зона. Сакам масирања, гризења, плескање. И делот кај колковите, токму онаму каде што е коската и каде што е најнежна кожата, и тој дел ме излудува.

  Епа това. Кај се потсетив?! Ах муки мои. Шмрк :)
   
  На Lolo5, Arthur, crazyinlove19 и 2 други им се допаѓа ова.
 2. nightwish

  nightwish Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 декември 2010
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  1
  poveketo zeni uzivaat vo baknezi i igri so jazikot nasekade...pobarajte od vasiot partner za vreme na predigrata da so stavi palecot od vasata noga vo usta sigurno ke ve izludi :inlove:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. crazyinlove19

  crazyinlove19 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  3.754
  Допаѓања:
  3.705
  Најдолниот дел на стомакот ми е ерогена зона. И грбот исто така а многу уживам во масажа, дури сакам да биде и малку груба. :$
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. m.j.-pepi

  m.j.-pepi Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  21
  da taka e palecot a moze i lizenje na celoto stapalo eeeeeeeeeeeee ludilo probajte ne da izluduva pa uste i da e kleknat na kolena i da vi go stavi malku po dlaboko ....... pa ke vidite svrsuvanje pred vreme .
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.096
  Допаѓања:
  4.388
  Пол:
  Женски
  Јас на мишка се палам, сакам да ми ја лиже, ама затоа добро ја негувам ;)

  Што знам :?: порано на уше и врат се палев, а сега на половината т.е струкчето, така јас легната на една рака, а он обрнува внимание над спојлерот , на половината :inlove:
   
  На Lolo5 и Offspring им се допаѓа ова.
 6. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.188
  Допаѓања:
  40.671
  Јас цела сум жешка точка :rofl: :rofl: :rofl: Кај ме допре
  се влажнам
  дури и на трепка :rofl: :rofl:
  Што знам таква сум, веднаш се палам како фаќел, и горам до саат време :rofl:
  А после веќе не ми се гори! Толку е :lol:
  се шалам, дефинитивно вратот и грбот!
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.030
  Кола ќе ме погали или баци по грб, исто и на дланки.
  За врат и увце да не праиме муабет ви се молам :D
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. najubava2010

  najubava2010 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  1.619
  Допаѓања:
  4.641
  Дефинитивно најерогена зона ми е пределот помеѓу ушите и вратот, абе само да ми диши таму во моментот ги буди сите пепрутки кои ми се во стомак.
  Ко мајмун се палам и кога ќе почне да ме бакнува во оној дел што го нарекуваат слабина, од колкот нагоре, аууу тогаш секоја пора не телово ми се дразни, неможам да издржам подолго од неколку секунди да ме бакнува таму, зошто веднаш сакам втор дел т.е. да преминеме на главното.

  Грбот и задникот може да ги вбројам ама овие претходно кажаните се оние баш жешки точки, ма какви жешки овие се изгор жешки, ко асфалт на 40 степени.
   
  На Lolo5 и Arthur им се допаѓа ова.
 9. afroditaa

  afroditaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2011
  Пораки:
  356
  Допаѓања:
  97
  на вратче милина
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. MarchelineAmaru

  MarchelineAmaru Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  2.239
  Допаѓања:
  1.313
  Страшно се палам кога ме бакнува по задната страна на вратот ,ме грицка,па пак нежно...Ми се чини дека можам да свршам и без да ме допре таму долу :devil:
  Ме возбудуваат бакнежи на грбот ,непосредно крај рбетот ,одозгора па се до долу ,не пребирам ,само да е жешко и страсно...
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. mona.s

  mona.s Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2011
  Пораки:
  579
  Допаѓања:
  144
  мммммммм,најжешка точка ми е кога ме бакнува над задникот,а исто време и ме стега за задникот тоа ми вауууууууууу,на рбетот да ме бакнува пополека нежно и да ми дише,а и бакнувањето на градите ми е исто страсно...... :)
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. StefiNikola

  StefiNikola Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2011
  Пораки:
  151
  Допаѓања:
  55
  Најжешка точка, позади уво.уууууф :worried:hock: :worried:hock:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. ivance5

  ivance5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  226
  Допаѓања:
  167
  Вратот.... Особено дупчињата кон рамењата....
   
  На Lolo5 и monikaa им се допаѓа ова.
 14. unhappyy

  unhappyy Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2011
  Пораки:
  320
  Допаѓања:
  143
  Бакнување зад убо ..по врат нежно..па погрубо :)
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Gunshine

  Gunshine Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  818
  Допаѓања:
  660
  Внатрешна страна на бутови, делот позади колената, задник и негово стегање, слабините, дупката кај голкот, мислам местото каде што се “спушта“ коската, страничниот ден на градите, клучна коса, врат, уста, увце, задниот ден на главата и чепкање на косата таму... :devil:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. srcekrsacka

  srcekrsacka Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  2.953
  Допаѓања:
  1.736
  на секаде по малку
  градите
  вратот
  клучните коски
  задникот :wasntme: :inlove:

  а во ПМС мислам дека целото тело ми е зешка точка :D :P
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Viiiiip

  Viiiiip Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2010
  Пораки:
  723
  Допаѓања:
  270
  Позади уво, вратот странично...хммммммм.. се стресувам на помислата само :D
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.488
  Бакнежи на врат, бакнежи и допири по клучната коска, испакнатите делови на карличната... мх :)
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. creshicka

  creshicka Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  2.154
  Допаѓања:
  5.702
  Пол:
  Женски
  Вратот, грбот, и стомакот. :$
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Denna

  Denna Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  180
  Допаѓања:
  87
  кога че ми го пикне тоа јазикот в уво, гризење по врат и стискање со раце по колена :wasntme:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.