Жешка точка

Дискусија во 'Секс' започната од Lilit, 22 јануари 2010.

 1. thelittle17

  thelittle17 Популарен член

  Се зачлени на:
  31 август 2010
  Пораки:
  1.903
  Допаѓања:
  2.953
  Пол:
  Женски
  лижење на увото, бакнување на вратот, и стискање со рацете на задникот :$
   
  На Lolo5 и crazylady им се допаѓа ова.
 2. kikikikirika

  kikikikirika Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2011
  Пораки:
  1.526
  Допаѓања:
  2.722
  Пол:
  Женски
  Клиторисот- моја единствена и најјака точка. И да не ми е до секс. малку да ме допре таму јас здивувам
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Irreplaceable.xD

  Irreplaceable.xD Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 август 2011
  Пораки:
  341
  Допаѓања:
  66
  Бакнежи во врат, нежни допири по грбот и кичмата :) Грицкање на увцето :$
  итн.. итн.. итн.. :)
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.030
  Стомакот, нежни бакнежи и лижење уу :)
   
  На Lolo5 и Magnolija им се допаѓа ова.
 5. HermioneM

  HermioneM Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 мај 2011
  Пораки:
  45
  Допаѓања:
  25
  Вратот, брадавиците на градите.. и кулминацијата клиторисот :inlove: :inlove:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Magnolija

  Magnolija Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  1.659
  Допаѓања:
  7.615
  таму доле кај слабините, ауууу... ама така некој да си ја знае работата, да импровизира со бакнежи и лижење и плус со допири на „немирните“ места :$
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. anuskaNESTLE

  anuskaNESTLE Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2011
  Пораки:
  1.979
  Допаѓања:
  7.097
  Лижење и бакнување по градите, и страсно фаќање на гзот уфффффффф
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Dejana.M

  Dejana.M Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 април 2011
  Пораки:
  143
  Допаѓања:
  409
  Бакнување на брадавиците,и некаде на стомакот околу папокот,спуштајќи се полека надолу :$
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. LilBaby

  LilBaby Популарен член

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  3.459
  Допаѓања:
  7.881
  Aх мори сестро златна!
  То врат, то увце, тие шепотења, ах леле.
  Па гради. Леле кај спомнав, кај се запустив, аир да не видам.

  Извинете ме, прегорена сум.
   
  На Lolo5 и Arthur им се допаѓа ова.
 10. Divinebutterfly

  Divinebutterfly Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јули 2011
  Пораки:
  2.945
  Допаѓања:
  9.930
  Пол:
  Женски
  Мене ми е вратот најмногу :) А ме бакнеше таму и готово се топев :) И кога ќе ме припиеше за него па цела предна половина да ми гори :lol:
   
  На Lolo5 и Arthur им се допаѓа ова.
 11. Antonija123

  Antonija123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 август 2011
  Пораки:
  206
  Допаѓања:
  71
  Дечко ми е мајстор за пронаоѓање жешки точки :lol:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. HeelsLover

  HeelsLover Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2011
  Пораки:
  565
  Допаѓања:
  654
  Пол:
  Женски
  Вратот , задникот и градите ми се најжешки точки уф колку ми е убаво кога ме бакнува таму :inlove:
   
  На Lolo5, crazylady, bubac и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 13. Ammy.Lee

  Ammy.Lee Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јули 2011
  Пораки:
  1.996
  Допаѓања:
  2.276
  Пол:
  Женски
  Вратот,стомачето,и градите дефинитивно :)
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. emekreme

  emekreme Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2011
  Пораки:
  213
  Допаѓања:
  199
  ^ се сложувам
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Baby1994

  Baby1994 Активен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2012
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  11
  Мене градите :sweat: :sweat:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Candy20

  Candy20 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 август 2012
  Пораки:
  170
  Допаѓања:
  65
  Бакнежи во врат дефинитивно и допири по грбот :$
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. canary

  canary Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2013
  Пораки:
  133
  Допаѓања:
  60
  Е ова да :lol: Секаде ми е убаво ама посебно ми е убаво нежно бакнување на вратот, рамениците, стомакот.. се ежам :D А тек кога страсно ќе ме фати за задникот и ќе ме повлече на кај него силно... уф :inlove: Знам што следува :devil:
   
  На Lolo5, Arthur и Festim им се допаѓа ова.
 18. bekii

  bekii Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  205
  Допаѓања:
  49
  На увцето и грбот :)
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Viktorijaaa5

  Viktorijaaa5 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 октомври 2013
  Пораки:
  4.125
  Допаѓања:
  68.028
  Пол:
  Женски
  Вратот, и грбот :$
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Audrey16

  Audrey16 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2013
  Пораки:
  121
  Допаѓања:
  50
  хихихи скоро секаде :lol: кај мене не е каде ќе ме бакне или допре туку како ќе го стори истото. Ако има жешка атмосфера цело тело ми е жешка точка :rofl:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.