Жешка точка

Дискусија во 'Секс' започната од Lilit, 22 јануари 2010.

 1. bubac

  bubac Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2013
  Пораки:
  884
  Допаѓања:
  1.862
  Пол:
  Женски
  Исти сме биле :lol: :rofl: :hai: :rock:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Strumka22

  Strumka22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2013
  Пораки:
  831
  Допаѓања:
  2.415
  Пол:
  Женски
  Мои жешки точки во буквална смисла на зборот се пазувите и препоните. Да појаснам, ме полудува кога типот ме бакнува и лиже под мишката баш на оној нај чувствителниот дел каде што растат влакненцата. Не лижење во буквална смисла на зборот како што лиже куче, туку со врвот на јазикот нежно да кружи и одвреме, навреме да ме бакнуа. Толку се ежам и возбудувам на тоа што ако добро го прави можам и да свршам без притоа да ме пипне било каде. Исто така и кај препоните каде што се спојува ногата и вагината, но тука ми се допага покрај бакнување и да ми ја грицка кожата на тој дел. И секако клиторисот кој што ми е хипер сензитвен и кој што честопати знае да ми створи непријатности од типот навлажнување од случајни дрази. Но главни се овие две што претходно ги опишав.
   
  На Lolo5, Arthur, Festim и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 3. broken1

  broken1 Активен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2014
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  7
  Вратот ууу ме полудува цела се ежам :$ :$ :$ :inlove: :inlove: :inlove:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.887
  Пол:
  Женски
  Бакнежите на вратот и нежните бакнежи кај увцето
  Поминување нежно со прстите по грбот, од вратот па се до половината..
  :wasntme:
   
  На Lolo5, Arthur и crazylady им се допаѓа ова.
 5. MalaMedena

  MalaMedena Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2013
  Пораки:
  445
  Допаѓања:
  175
  градите и препоните најжешка точка :D со рака кога ме допре се ежам,а не пак со усни :$
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. 1209

  1209 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2010
  Пораки:
  3.372
  Допаѓања:
  26.425
  Пол:
  Женски
  Грбот и вратот, ушната ресичка, обожавам кога у занес ќе ми ја грицне или шмукне.Обожавам кога страсно ме гали и стиска за задник, мада тој ми го обожава задникот така да и двајцата сме во добивка.
  Внатрешните делови од бутот.

  Само јас ли сум единствена на која градите не и се жешка точка, значи јас немам никакво чувство кога ми ги допира, ни кога ми ги бакнува ни ништо, му го имам кажано тоа и на него му е чудно и мене ми е малце.Значи не ми се осетливи на допир, мислам не буквално туку не се палам од допирање на нив.
   
  На Lolo5, BoyL и Згодно Момче им се допаѓа ова.
 7. Twinkles

  Twinkles Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2014
  Пораки:
  647
  Допаѓања:
  973
  Бакнежи по вратот ..
  :)
   
  На cavalli и Lolo5 им се допаѓа ова.
 8. peperutka5

  peperutka5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2010
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  2
  gradite se broj 1 koga ke mi gi fati i lizi, gotova sum
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. okcenzi

  okcenzi Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2012
  Пораки:
  3.522
  Допаѓања:
  9.506
  Исто и мене, а допирите на гради и на препони уффффф свршено
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. smurfettee

  smurfettee Активен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2014
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  9
  Пол:
  Женски
  Бакнежи во вратот.. АУФФ... Полудувам *_*
   
  На Lolo5, Arthur и makedonkamak им се допаѓа ова.
 11. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.482
  Допаѓања:
  47.193
  Пол:
  Женски
  Кога ќе ми го фати задникот. Особено со прстите кога ќе ме стегне во долниот дел :D Потоа, гризење на било кој дел и на крајот, бакнежи на вратот. Многу ме возбудува и кога ќе ми дојде од позади и ќе ми ги допре градите. Всушност, кога стои позади мене ме возбудува каде и да ме допре :D
   
  На menov, Lolo5, Згодно Момче и 4 други им се допаѓа ова.
 12. Passionate23

  Passionate23 Активен член

  Се зачлени на:
  22 август 2016
  Пораки:
  70
  Допаѓања:
  150
  Пол:
  Женски
  Врат...:inlove::inlove::inlove::inlove:
   
  На Lolo5 и the drummer им се допаѓа ова.
 13. Katy28

  Katy28 Активен член

  Се зачлени на:
  26 септември 2015
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  51
  Пол:
  Женски
  istooo
   
  На Lolo5 и Petar80 им се допаѓа ова.
 14. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.479
  Допаѓања:
  131.318
  Пол:
  Женски
  Врат и кичма..:wasntme:
   
  На Lolo5, Arthur, Згодно Момче и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 15. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  12.964
  Допаѓања:
  23.129
  Пол:
  Женски
  Задникот и вратот.
   
  На Lolo5 и Згодно Момче им се допаѓа ова.
 16. ♡BuBaLe♡

  ♡BuBaLe♡ Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 мај 2015
  Пораки:
  4.533
  Допаѓања:
  97.606
  Пол:
  Женски
  Само јас имам "воздушна" жешка точка - долг, длабок, 'безобразен' поглед очи во очи ^_^ :wasntme:
   
  На Teja26, Lolo5, jasbi и 7 други им се допаѓа ова.
 17. krEM4Eto

  krEM4Eto Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  1.391
  Допаѓања:
  4.237
  Пол:
  Женски
  Ахахахах лелее јас на се се палам неам одредено нешто.. можда опфаќање нежно околу половината и припивање до мене да го издвојам :wasntme:
   
  На Lolo5, zokipoki.1 и Priroden им се допаѓа ова.
 18. Veki4kaa

  Veki4kaa Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2012
  Пораки:
  4.594
  Допаѓања:
  13.478
  Пол:
  Женски
  вратот дефинитивно - така нежно. ммм мерациии. исто и градите.
   
  На Lolo5 и Tomka им се допаѓа ова.
 19. Slatkarka94

  Slatkarka94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 септември 2015
  Пораки:
  422
  Допаѓања:
  787
  Пол:
  Женски
  Хуаахауахау мене без допирање само да ме погледне одма толку забегувам паѓам во делириум хахахахах (овој што го сакам само ми се дешава ) ама не му давам да ме чепне хахаха пошто знам дека не ме сака и не е созреан не ми е сигурен за да имам доверба во него :( и плус не сме во врска еднаш се имавме мувано и мислам тогаш
  5646315632пати ќе свршев ако имав повеќе нешто со него хахахаха незнам ама кога се гледавме у очи само си се издишував ко никад да не сум се мувала!!!! :'( премногу го сакам ама џабе
   
  На Lolo5, Arthur и the drummer им се допаѓа ова.
 20. Incule

  Incule Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2015
  Пораки:
  354
  Допаѓања:
  287
  Пол:
  Женски
  Кога ме допира за градите и таму доле и кога ме бакнува
   
  На Lolo5 и krEM4Eto им се допаѓа ова.