Жешка точка

Дискусија во 'Секс' започната од Lilit, 22 јануари 2010.

 1. MG3

  MG3 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 август 2016
  Пораки:
  355
  Допаѓања:
  2.397
  Пол:
  Женски
  Задникот најпрво.. и вратот.
   
  На Davidmfo, Lolo5, Petar80 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  3.423
  Допаѓања:
  17.609
  Пол:
  Женски
  Она кога ќе ми дојде од позади и грубичко ќе ме грабне за стомак поточно под папокот и ќе почне да ме бакнува нежно во врат ! Се ежаааааам целатаа *_____*
   
  На makedon81, teressa, cavalli и 6 други им се допаѓа ова.
 3. Shery

  Shery Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2010
  Пораки:
  1.567
  Допаѓања:
  3.150
  Пол:
  Женски
  Добро јас забегана сум што немам една одредена точка да ме запали максимум??
  Самиот чин на предигра ми е доволен, бакнежи, гризнувања и остали ствари.
   
  На Lolo5, Dadusicka и Petar80 им се допаѓа ова.
 4. Lizzie

  Lizzie Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јули 2016
  Пораки:
  213
  Допаѓања:
  496
  Пол:
  Женски
  Долнио дел на стомако,врато и увцето, јаоо :inlove::inlove::inlove:
   
  На makedon81 и Lolo5 им се допаѓа ова.
 5. GabyTranceॐ

  GabyTranceॐ Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2015
  Пораки:
  298
  Допаѓања:
  1.101
  Пол:
  Женски
  Обожавам маллу брадичка да има о да се триеме со лицата и пп брат да ме гребка хихихи кога ќе се насмевне така слатко абе да го силувам хахах кога се лапаме и кога ме трие со рака по коса и позадо врат леее КРАЈ ми е тогаш хахаха и кога ме бакнува по стомак ама не на голо преку алишта по ме возбудува грррр :devil::whew:
   
  На makedon81, Lolo5 и BoyL им се допаѓа ова.
 6. babygirl77

  babygirl77 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2016
  Пораки:
  109
  Допаѓања:
  117
  Пол:
  Женски
  Било што кога си сингл сто години. (facepalm):rofl:
   
  На LoneWolfGuy, Роберт 7, Davidmfo и 12 други им се допаѓа ова.
 7. Loranora

  Loranora Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јули 2017
  Пораки:
  36
  Допаѓања:
  125
  Пол:
  Женски
  Под линијата од газо, и под градитеее ууууфф:(
   
  На Desi1991k, makedon81, Tokyo. и 4 други им се допаѓа ова.
 8. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  5.233
  Допаѓања:
  17.951
  Пол:
  Женски
  Вратот.
  Било што и да ми прави, цело тело ми се опушта автоматски.Се топам :inlove: и чешкањето на косата/тилот
   
  На Bratot, diskreten32, Asparagus и 3 други им се допаѓа ова.
 9. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.605
  Допаѓања:
  46.392
  Пол:
  Машки
  Увце:smoke:
   
  На Desi1991k му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Spiceyourlife

  Spiceyourlife Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2019
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  322
  Пол:
  Женски
  Horni -celo telo mi e erogena zona...za vreme na popaluvanje- od gradi prema stomak i preponi, najmnogu medjunozje i usnici, a i prstinja na noze (f.fetish)
   
  На beauty&beast, Hristov, LoneWolfGuy и 6 други им се допаѓа ова.
 11. Snowflake97

  Snowflake97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2018
  Пораки:
  639
  Допаѓања:
  2.051
  Пол:
  Женски
  Врат, увце и задник. :P
   
  На Роберт 7, LoneWolfGuy, Desi1991k и 2 други им се допаѓа ова.
 12. MarijanaKolevska

  MarijanaKolevska Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 мај 2019
  Пораки:
  124
  Допаѓања:
  264
  Пол:
  Женски
  Vnatre vo pi*e, levo pa pak levo:)