Животинско царство

Дискусија во 'Канта' започната од barbie1511, 14 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. barbie1511

  barbie1511 Активен член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2012
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  5
  Темава незнам дали ја има ако ја има делит.Инаку незнаев каде точно да ја сместам па мислам најприкладно е тука.Најверојатно има многу мамички тука кои собираат сликички за албумот па ако сака некој замена да извршиме бидејки имам многу за смена.
   
 2. Ariel

  Ariel Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  5.266
  Допаѓања:
  81.054
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.