1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Животно мото!!!

Дискусија во 'Канта' започната од beautiful87, 20 септември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. beautiful87

  beautiful87 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 февруари 2010
  Пораки:
  322
  Допаѓања:
  116
  Кое е вашето животно мото кое ве води во животот и често си го повторувате?
   
 2. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.049
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.