1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Жичара

Дискусија во 'Канта' започната од fashionstar, 21 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. fashionstar

  fashionstar Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 мај 2011
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  1
  Здраво каков е режимот на работа на жичара Скопје мислам:
  [Дали мерат тежина][м?] :lol: :(
   
 2. maja0

  maja0 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 август 2010
  Пораки:
  110
  Допаѓања:
  33
  Пол:
  Женски
 3. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  [mod-dupla:1vs291kl][/mod-dupla:1vs291kl]
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.