1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ЗА СИТЕ СО ДОБРИ ДЕТЕКТИВСКИ СПОСОБНОСТИ

Дискусија во 'Канта' започната од NoellePage, 7 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. NoellePage

  NoellePage Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2011
  Пораки:
  910
  Допаѓања:
  1.766
  Прилично сум нова, ама не можев а да не заприметам како некои личности упорно се трудат да се прикажат во едно светло , но по она што го пишуваат излегува нешто сосема друго.Дајте да си поиграме малку детективи и да ги фатиме во тесно сите филмаџии. Има и награда. :rofl:
  LET THE GAMES BEGIN
   
 2. zhap4e

  zhap4e Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 март 2011
  Пораки:
  7.109
  Допаѓања:
  107.076
  Пол:
  Женски
  ццц а наградата е ^_^
   
 3. Anely

  Anely Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 април 2011
  Пораки:
  788
  Допаѓања:
  225
 4. NoellePage

  NoellePage Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2011
  Пораки:
  910
  Допаѓања:
  1.766
  Mожеби малку наликува, ама не е иста во целост. Нема да се јави некој и да каже вака и вака...Се обидува да пронајдам коментари што ме поттикнаа на оваа тема и кога ќе ги најдам (баш пред некој ден ги читав) ќе ги постирам. А се обратив ако сте забележале некоја контрадикторност кај некој член слободно да коментираме.
   
 5. zhap4e

  zhap4e Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 март 2011
  Пораки:
  7.109
  Допаѓања:
  107.076
  Пол:
  Женски
  Епа тогаш фрли го прва каменот и да видиме како ќе се избиеме меѓусебно хахах :)
   
 6. Vitorija

  Vitorija Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2011
  Пораки:
  913
  Допаѓања:
  606
  Едвај чекам да видам кој ќе разоткриеме, башка професионалнист ми е (на Фон сум на факс за детективи и безбедност ;) )
  Само од кој да се почне...
  А богами ги има, само нели ќе е непријатно пошто ова и онака е форум со тајни идентитети па и не важно дали се претставуваш во вистинското светло :lol:
  Ова како некоја игра за мали деца ќе му дојде :^)

  По мене само шпекулации ќе бидат, зашто не знам од тука никој лично а не би ги прелистувала 2350 постови на постарите зачленети и личните пораки...
  Оној кој има информации е добредојден да ги пријави и да го разоткриеме ДВОЈНИОТ ИДЕНТИТЕТ тука :devil: :lol:
   
 7. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.452
  Jас мислам дека нема потреба од темава :D уште толку ќе се вжештат односите, а и така веќе се разнишани, но сепак, како сакате :)
   
  На zhap4e му/ѝ се допаѓа ова.
 8. sanjaeva

  sanjaeva Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  3.388
  Допаѓања:
  87.629
  или одма прекрсти ја темава = ајде очи да си вадиме :)

  п.с. целта ти ја разбирам, ама до целта додека стигнеме по лешеви ќе треба да газиме.

  ... а што мирно беше деновиве на форумов, таман сега да се размрдаме
   
 9. NoellePage

  NoellePage Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2011
  Пораки:
  910
  Допаѓања:
  1.766
  хехехе....ајде ме насмеа. ајде одма нека се заклучи. инаку бев чисто изиритирана од некои кои имаат мн контрадикторни мислења,кои дури немаат промислеле што и како ќе кажат. ама да не испадне дека фрлам муви,нека се заклучи темава
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.