Забаваа

Дискусија во 'Канта' започната од Sary, 16 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Sary

  Sary Активен член

  Се зачлени на:
  16 февруари 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Девојки имаме забава за време на другата недела , па незнам што да облечам .. Би ми дале ли неколку совети како да се облечам т.е. што да си купам ...
  Ви благодарам од напред , би ве замолила ако може слики да ми давате
   
 2. La.Reina.Del.Sur

  La.Reina.Del.Sur Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 мај 2011
  Пораки:
  1.508
  Допаѓања:
  3.875
  Има многу слични теми, во кој би можела да го поставиш истово прашање.
  Не е потребно од отварање на нови :]
   
 3. Sary

  Sary Активен член

  Се зачлени на:
  16 февруари 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  па добро неможев да најдам
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.